poster

Learning to Drive

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie, 2014, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aljak
  ***

  Na prvý pohľad obyčajný a ničím výnimočný film o frustrovanej žene a jej snahe naučiť sa šoférovať v autoškole. Ale napokon to malo v sebe aj niečo oveľa viac, a síce formovanie pekného priateľského puta medzi Wendy a Darwanom. Takže sa z toho vykľula celkom príjemná oddychovka, hoci po dejovej stránke to nebola žiadna veľká dráma.(20.10.2016)

 • drovi
  ****

  Kedy si plánoval ejakulovať?Neviem. možno nabuduce. Čo robíš vo štvrtok? Môžem ejakulovať vo štvrtok.Táto hláška ma dostala do kolien. Každý kto čakal vážny film o vážnych problémoch či už partnerských, alebo o riešení prisťahovalectva, sa chvalabohu nedočkal. Learning to drive je nežná sonda do života ľudí z rôznych kultúr podaná celkom vtipne aj vážne. Zámerom tvorcov nebolo vtiahnuť človeka do manželských sporov pri rozvode a ani riešiť rasový problém v Amerike. Od začiatku som sa bavil a vtiahlo ma to do deja. Ben Kingsley zahral paar excelance a Sikha som mu uveril na 100%. Patricia Clarkson si strihla intelektuálnu editorku s hravosťou a seklo jej to. :)(17.2.2016)

 • Gaia.M
  ****

  Film o mně. Po pár nehodách jsem se stala částečnou raritou, ještě v 25letech jsem neměla řidičský průkaz. Hrozně jsem se bála a na silnici nechtěla. Pak ale přišla nová práce a šéf to vyžadoval, no tak jsem zatnula zuby. V autě jsem udělala pár scén, díkybohu za úžasného instruktora. Já ale zkoušky udělala na poprvé a na výbornou, s obrovskou pochvalou. Překonala jsem sama sebe a dnes řízení miluji. Krásný film, neobyčejný, zvláštní, pozoruhodný. Moc jsem si to užila a líbilo se mi to.(15.4.2016)

 • Morholt
  ***

  Hluboký dojem film určitě nezanechá a abych pravdu řekl samotný námět mi připadal dostu ubohý, ale i přesto se z toho podařilo vykřesat celkem příjemnou a nenásilnou seniorskou trochu romantiku. Patricia Clarkson a Ben Kingsley sice nepodali nějaké dechberoucí výkony, ale jejich projev byl přirozený a koukalo se na ně dobře. A to mi stačilo. 60%(6.2.2016)

 • Sofia
  ***

  Milý, ale obyčejný film, u kterého mě trochu vadilo jeho až moc sluníčkovské vyznění (na to, že se jedná i o vážná témata jako rasová nenávist, problémy nelegálních uprchlíků, zaranžované sňatky nebo rozvod po dvaceti pěti letech). Čekala jsem trochu temnější notu, přece jenom jsem u Isabel Coixet zvyklá na jiná témata.(13.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace