Probudím se zase včera

• USA Premature (více)

Rob je ještě stále panic, ale už to vypadá, že po něm zatoužila dívka jeho snů. V tu chvíli však mladíka postihne kletba, kvůli které se s každým vyvrcholením vrátí v čase do jednoho a toho samého dne... Roba čeká velký den, protože za ním přijel člověk z přijímací komise z vysoké školy Georgetown, kam se chce Rob dostat. Rob vlastně neví, zda tam chce, ale jeho rodiče na tom trvají. Robův den ale nezačne vůbec dobře. V noci se mu zdá erotický sen, který skončí vyvrcholením, a bohužel Roba v mokrém spodním prádle najde jeho matka. Tím jeho smůla ale nekončí. Ve škole ho močí postříkají volejbalisti, čímž mu zcela zničí oblek na ten velmi důležitý pohovor. Rob šel tedy na pohovor ve sportovních šortkách, ale to nakonec vůbec nevadí, protože největším problémem je to, že si pán z přijímací komise díky Robovi vzpomene na svou mrtvou ženu, a celý pohovor probrečí. Rob tuší, že to není dobré. Jedinou světlou chvilkou toho dne je to, že nejkrásnější dívka na škole pozve Roba k sobě domů. Rob Angelu doučuje, ale podle Stanleyho toto pozvání znamená, že se s ním chce vyspat. Rob pozvání přijme a dá kvůli tomu košem svojí kamarádce Gabrielle, se kterou se zná už od dětství a se kterou se měl koukat na hláskování, což je jejich tradice. Gabrielle netuší, že k ní Rob nejde kvůli Angele. Když Rob dorazí k Angele, skutečně dojde na líbání a vypadá to i na sex, ale Rob předčasně ejakuluje a v tu chvíli se ocitá zpátky v čase. Rob se probouzí v mokrém spodním prádle a jeho poslední den se celý opakuje. Rob je zmatený a brzy zjišťuje, že každá další ejakulace vyvolá návrat v čase do jednoho a toho samého dne a okamžiku probuzení se v mokrém spodním prádle. Rob si tak jeden den opakuje pořád dokola a začíná z toho být unavený, protože netuší, proč se to děje. Postupně začne ale návraty v čase využívat k tomu, aby mohl ve škole porušovat pravidla, kouřit trávu a užívat si života. Ale ani to mu příliš dlouho nevydrží a opět se dostane do deprese. V jednom opakování ale zaslechne slovo, které v překladu znamená prokletí. Robovi tedy dojde, že je prokletý. Podle jeho kamaráda Stanleyho mu možná chce vesmír naznačit, že dělá velkou chybu, a proto ho nutí opakovat ten den stále dokola, aby tu chybu mohl napravit. Rob se domnívá, že tou chybou je jeho nepřipravenost na sex s Angelou. Stanley, který už má zkušenosti, tedy Robovi s přípravou pomůže. Rob se díky tomu cítí sebevědomě a sexu se nebojí... (TV Prima)

DJ Obelix

Na hromnice o den více + Prci, prci, prcičky = Premature. Tak by se dal ve zkratce charakterizovat tento příjemný, ale ničím výjimečný snímek. Občas má sice tento nezávislák díry ve scénáři jako poctivý ementál, ale několik výborných vtípků to vynahrazuje. Současné hodnocení 61 % je dle mého naprosto odpovídající. A casting mladých hereček se zde mimořádně povedl ;). ()

Fr

,,DNEŠEK JE DAR"... /// Samá masturbace, myšlenky na rejhy… film jako splnění fantasie pubertálních snů. Fakt že jo - prcičkový Hromnice jak vyšitý. I proto nemá smysl vočekávat nějakou hloubku (ne, ani tu!) a snít o vlhku originality. Ovšem, když se povznesu nad těma pubertálně-komediálníma vložkama, jak uspokojit ženu, vezmu zavděk týnejdžerským rozhřešením, že láska fakt existuje (i bez výstřiku), jsem ochoten napsat, že se jedná vo solidní komedii, která si svoje nadržený publikum rozhodně najde. A navíc ho i uspokojí! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Toužím se prostříkat k lepšímu dnešku. 2.) Nevím, co všechno mě může přivíst k orgasmu. 3.) Thx za titule ,,kolcak“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

ORIN

Známý námět napasovaný na středoškolské prostředí s jeho specifiky (místo smrti orgasmus). Z filmu je cítit snaha udělat to trochu jinak, i když předvídatelnému konci ("udělej to spravně a buď sám sebou") a některým průběžným záchytným bodům ("uvěřím ti, když mi řekneš tohle, protože jsem to nikdy nikomu neřekla") se divák nevyhne. Na druhou stranu v dnešní době natočit kvalitní teenagerskou komedii je poměrně velké umění a Premature se rozhodně musí počítat k lepšímu průměru. ()

Spiker01

To je tak, když si chce člověk pustit nějakou nenáročnou komedii, a pustí si totálně prostoduchou. Premature se může honosit štemplem "od tvůrců Prciček," a je to i celkem poznat díky neuvěřitelně přisprostlým hláškám, ale celkově to působí jako totální céčková ptákovina s kompletně nehereckým obsazením a zápletkou vykradenou z nepočtu filmů, počínaje "Na Hromnice o den více." Těsně mezi jednou a dvěma hvězdičkami. ()

misterz

Film zaujme hlavne svojim nápadom časovej slučky. Príbeh sám o sebe je však ako vystrihnutý podľa schémy stredoškolských filmov o hľadaní tých správnych hodnôt a študentskej lásky. O chybách, ktoré sa dajú napraviť... zatiaľ. Tiež som čakal viac humoru. Veľmi slabý priemer. 50/100 ()

Frajer42

Zcela tuctová záležitost. Snímek bohužel o humor příliš nezavadil. Osloví zřejmě jenom děti ve věkovém rozmezí 12 až 15 let. Pro ostatní toho vážně mnoho neschovává. Abych byl úplně upřímný, tak pro ostatní neschovává vůbec nic. Pojednává o frajerovi, který se každé ráno probouzí s lepkavým pocitem v trenkách. Tento cyklus se opakuje vždy, když se během dne vyejakuluje, což je pro něj tak snadné, jak jen to vůbec může pro někoho být. Cyklus skončí ve chvíli, teď si prosím podržte klobouky, protože přijde spoiler jako kráva. Až se předčasně vyejakuluje vedle dívky svých snů, o které zjistí, že je to dívka jeho snů až po nějaké té stovečce opakování. Jak jinak. Tahle "komedie" mě nijak závratně neurazila, ale jedná se o naprosto průměrný průměr, v rámci žánru. Takže, řekněme, takové slabší 2 *. ()

Slartibarkfast

Bezduchá sračka, která se utápí ve fekálním humoru. Kdyby se alespoň bylo čemu smát, ale není. Snaha trumfnout se co nejnechutnější debilitou a nejtrapnějším gagem v posledních letech dosahuje pomyslného vrcholu. Bojím se, kam až to zajde a čemu se budeme nuceni smát, potažmo čemu se budou smát naše děti a my budeme jen nechápavě přihlížet.. 15% ()

rollman1

Nějakou takovou komedii jsem potřeboval. Zábavná, originální (jakž takž) a hlavně vtipná. Týpek se probouzí po ejakulaci do stejného dne a řeší tak rozdílné a zábavné situace. Ikdyž asi víme jak to skončí, jedná se o dobrou komedii ze školního prostředí a s výborným námětem ()

anderson

Už to tu niekto napísal a ja nevymyslím nič lepšie, srandovné a naozaj vtipné "prcičkovské hromnice". Tvorcovia síce nápad nevyťažili do úplnej dokonalosti, ale ja som sa schuti zasmial a film mi rýchlo utiekol. Takže za troje čisté trenírky. :-) (16.5.2021) ()

ScarPoul

Nevadilo mi to až tak ako som sa obával. Hoci je to film bez dobrého scenára. Neustále opakovanie dňa je síce zaujímavý prvok, ale nie každý s ním vie narábať dobre. Funguje to ale kupodivu na tom, že momentom ako akceptujeme pravidlá hry, tak sa nám film odvďačí aspoň variáciou na klišé. Ktorá minimálne vo finále celkom poteší. Alebo je to vďaka Katie Findlay. Neviem. Chémia je síce nulová a zvraty na pousmiatie, ale kupodivu mi to dnes sadlo. A celkom som sa pobavil. Preto tri*. ()

JohnCZ

Takhle zábavná prcičkovská komedie tu už dlouho nebyla. Je to správně přiblblé, po většinu času netrapné, hodně vtipné a dost nahláškované a má to i solidní pointu, byť mnohokrát viděnou. Má to sympatické hlavní i vedlejší postavy (Alan Tudyk!) a hezké holky. A navíc, pro filmy s časovou smyčkou v jakékoli podobě mám prostě slabost. ()

ArsenalEagle

Nalákán na Alana Tudyka jsem to zkusil. Parádní svěží komedie se sice pomalejším rozjezdem, ale o to zábavnějším středem a lehce čekaným avšak příjemným koncem. Jednou bych si takový "dar" rád zkusil, i když mě letmý dotyk nebo 4 sekundy bohužel/bohudík nestačí. ()

kaylin

To je přesně ta blbá komedie, kterou jsem v ten daný moment potřeboval. Je to vtipné, je to ujeté, je to neoriginální, ale prostě to, co jsem potřeboval. Navíc jsou tu skvělé postavy, které můžu mít rád. A samozřejmě nesmím zapomenout na Katie Findlay, u níž doufám, že ji uvidím častěji než doposud. Druhé setkání, ale ta se prostě umí zapsat do paměti. Alan Tudyk také nezklamal. ()

slunicko2

Praštěná poněkud přisprostlá teenagerovina. 1) Zpočátku mě zarazila míra zájmu o honění a související aktivity. Chlapci se o tom bavili pořád a pořád a já nevěděl, jestli nesleduji nějaké soft porno. Časem se ukázalo, že onen hovor je poměrně kultivovaný a Robovy spodky krátce po poluci jsme viděli pouze osmkrát. Na porno ovšem, musím podotknout, dost slabé._____ 2) Nakonec se ukázalo, že nesleduji slepou a bezduchou kopii Hromnic, ale svébytnou docela slušnou, nakonec i lehce dojemnou, zábavu, byť na stejné téma._____ 3) Hráli tu trochu nevýrazný 22letý John Karna (Rob), 23letý herec s jiskrou Craig Roberts (Robův kámoš Stanley), 32letý Jonathan Kleitman (Uzi z Izraele, seděl u Angely na schodech) a třeba 44letý Elon Gold (učitel Hughes). ()

Aljak

Čakal som jednu z tých prihlúplych trápnych amerických teenage komédií, no napokon to bolo celkom pozerateľné a v podstate teda milé prekvapenie. Miestami fakt trochu trápne a úchylné, ale aspoň na niektorých scénach a hláškach dalo ako tak aj zasmiať. Takých filmov s časovou slučkou už síce bola celá kopa, no aj tak majú stále čo ponúknuť. Aj keď tento patril skôr k tým priemernejším. ()

Marqta

Představte si časovou smyčku napasovanou do teen komedie. A je to, už ani snad není třeba tenhle film vidět. Ale zase abych mu nekřivdila, vidět se to dalo, místy jsem se i zasmála, jen to bylo takové, jak jen to říci... plné dejavu. ()

Juto

Mám slabosť pre pubertálne komédie. Asi preto že sa vrátim myšlienkami v čase. A tento je nadpriemerný. Vynikajúcim kastingom mladých neznámych hercov. 6/10 ()

Sabrewulf odpad!

Nevydržel jsem to ani do první časové smyčky, protože jsem to asi po 15 minutách musel vypnout. Fakt už jsem UNAVENÝ z primitivních sexuálních hlášek a narážek amerických teenagerů. I takový film jde udělat v rámci možností inteligentně a ne furt poslouchat každou minutu, jak tomu stojí péro a ten chce šukat. Opruz. ()