poster

WATTS Zap (TV pořad)

Sportovní / Komedie

Německo, 2002

 • Bloody13
  *****

  Co všechno na týhle databázi nenajdu? I za tu krátkou dobu vysílání dnes už kultovní pořad Eurosportu, který prostřihy z různých sportů fantastickým způsobem doplňuje hudbou, komentem nebo roztodivnými zvuky. Jako tenisový fanoušek dávám přednost samozřejmě tomuhle "bílému sportu", v němž jsou zachyceny nejzajímavější okamžiky hlavně z grandslamů. Nehorázná prdel!(4.3.2014)

 • mladas16
  *****

  Není to něco co bych vyhledával na youtube a nebo sledoval pravidelný sestřihy z různých prostředí, ale když člověk leží u televize a přecvakává sportovní programy a narazí na eurosportu právě na WATTS ZAP tak u toho prostě vydrží celou dobu na jeden nádech :) Opravdu vyjimečný a zaroven jednoducho příjmený pořad(13.1.2014)

 • Socrates
  *****

  Je to vlastně takový Neváhej a toč ze sportovního prostředí, ale bez otravnýho moderátora s blbejma kecama. Zábava, u který se vždycky zaseknu.(23.9.2013)

 • SOLOM.
  ****

  Furt lepší sledovat tyhle ty skeče – kterou jsou vesměs srandovní, než debilní reklamy v televizi. Většinou jde o humorné situace ve sportu, v publiku nebo zákulisí, jindy nebezpečné pády a bouračky – tu a tam i blbost zúčastněných nebo excelentní souboje – přihrávky, výstavní góly či zákroky – no prostě pecka, která neomrzí a na kterou se rád podívám, když zrovna zabrousím na Eurosport…(31.12.2018)

 • Jespi
  ****

  Odpoledne, jím oběd, sedím u televize, co si pustím ? Jedině Eurosport a Watts. Krátké, vteřinové momenty jsou vtipné a hlavně jdou rychle za sebou, takže takže když se vám nějaký nelíbí, zachvíli je pryč. Jeden rok to byl dokonce náš silvestrovský večerní program, protože co si budeme povídat, na novodobé silvestry, kde se dvě hodiny zpívá, hodina jsou reklamy, půl hodina je přípitek a jen 15 minut trapných skečů, se nedá koukat a Watts o silvestrovské noci, pokud ji trávíte doma, je nejlepší řešení. 85%(1.3.2015)