poster

John Doe: Vigilante

Krimi / Thriller

Austrálie, 2014, 93 min

Režie:

Kelly Dolen

Scénář:

Stephen M. Coates

Kamera:

David Parker

Producenti:

Stephen M. Coates
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bourec
  ***

  Tak tohle neni v celku vůbec špatný.Australani potvrzujou,že filmy točit uměj.Film má určitý poselství,činy J.D.nechci ospravedlňovat,ale vlastně sou jenom vyustěním zkurvený doby,ve který se pohybujem.A konec docela překvapivej,možná trochu vodfláklej,ale jinak film v pohodě.60%.(7.7.2015)

 • Caminzind
  **

  Australský Paul Kersey, potažmo Dexter Morgan se příliš nepovedl. Pominu-li neoriginální a brakovou premisu, která je asi hlavním kladem celého snímku, protože dokáže diváka jakžtakž usadit do debatního módu, tak největší faux pas spočívá v celém tom přehršli zjednodušujícího patosu, který nemůže bezezbytku fungovat ani u méně zkušených diváků. V některých scénách je černá od bílé oddělena tak precizně a jednomyslně, až to celé evokuje spíše komiks, byť atmosférou je film spíše dramatem. A to, co by se mohlo jinde jevit jako béčková a vtipná nadsázka (odlehčenost), jeví se zde jako obyčejná naivita. 48%(9.7.2015)

 • haj
  ***

  3,5* Zajímavý thriller se slušnou atmosférou ve stylu Přání smrti, kde velkou roli hrají kromě mstícího se hrdiny i zpravodajská média a s nimi i větší zapojení celé společnosti do příběhu.(20.2.2015)

 • *CARNIFEX*
  **

  Snímok hodný zamyslenia o zadosťučinení a spravodlivosti po neprávostiach páchaných na nevinných ľuďoch. Bohužiaľ, poňatý úplne prihlúplym spôsobom, ktorý navyše vzhľadom k príbehu nedokázal vyťažiť maximum zo svojich silných stránok. Téma "oko za oko, zub za zub", respektíve "Torture", je vždy pre diváka príťažlivou. Áno, áno, je to pekne natočené, ale povedzme si úprimne, kam sa táto odvážna primitívnosť hrabe na Ctihodného občana, ktorý síce taktiež nebol žiadnym objavom zemegule, no mal aspoň charizmu. Toto je mdlé, hereckým obsadením kvalitovo seriálové, mimo rozuzlenia, absolútne tuctové. Must not see.(30.3.2015)

 • Khumbac
  ***

  Dexter².(19.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace