Smrtící lék

Akční / Thriller / Sci-Fi

USA / Nový Zéland, 2014, 86 min

David Gould, Alex Clark

David Gould

Námět i zpracování se mi líbilo. Od tohoto snímku nemůžeme očekávat strhující akční film, plný efektů, ale napínavý příběh s dobrým koncem.(15.11.2013)

• bourec

Hovadina.Vydržel sem třicet minut.10%.(5.4.2014)

• MickeyStuma

Jedenáct let se tají objevený lék na rakovinu. Tak to je úctyhodný výkon. Ale najednou stačilo málo aby se to profláklo a tři laboranti musí zemřít. Jejich šéf zařídí, aby se dostali v laboratoři do smrtící pasti a ještě na ně pošle zabijáky. Laboranti se snaží získat onen lék a uniknout. A tak začíná klasická honička kočky s myší a zoufalý boj o přežití. Nízkorozpočtový snímek nemůže slibovat napínavou podívanou, byť se o to nesmírně snaží. Po celou dobu vyprávění příběhu zní stále stejný dramatický hudební podkres, který ale vůbec nefunguje. Herecké výkony také nejsou zrovna přesvědčivé. S toho důvodu se i jedna citová scéna na konci příběhu zcela rozplynula. Spousta nelogičností a patosu strhávají tento snímek do hlubin. Námět však není špatný, jen mi připadá málo zpracovaný. Nejhorší počin to však není a tak na jedno zhlédnutí když nebude nic lepšího postačí. Neurazí, ale ani nenadchne.(14.11.2013)

• Rodriguez

Dal bych tomu přízvisko "Tv film" a budu spokojený s hodnotami tohoto díla. 30%(1.12.2013)

• masekjc

TV thrillerek se zajímavým námětem, který si na nic nehraje a lehce uspokojí nenáročného diváka.(20.2.2016)