Britney Spears: Sometimes (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 1999, 4 min

Nigel Dick

Britney Spears

Kto vtedy nemiloval Britney? Dievčatá pre jej akosť a chlapci ( chlapi )...ďalej nepíšem, pretože v dnešnom dámskom #MeToo svete, by ma ukameňovali. A pritom by to bola pochvala. Svet sa zbláznil...alebo ženy?(21.4.2018)

• Marek1991

Tu zahrala na moje city a na to, čo mám rád, s tou všadeprítomnou bielou to bola nádhera, no inak opäť také cukríkové a celé tuctové, navyše od klipu a deja v ňom som čakal viac.(27.11.2013)

Každý umělec nějak začínal. A ne jinak je tomu s Britney. Zde ještě s hodně mladou až dětskou vizáží, bez většího sexappealu a provokace, s písničkou, která na někoho může působit až otravně. Ostatně interpretka to pak později schytala od kapely Blink182, která ji pěkně v jedné ze svých hitovek "All the Small Things" solidně zparodovala. Skladba, spolu s klipem, měla hlavně ambice v hitparádách se vyhoupnout na přední příčky a to se jí podařilo. Přesto se jí nepodařilo si u mě vynutit pouštět si ji až do omrzení. Britney hudebně i fyzicky vyzrála až postupem času. Mé hodnocení: 60%(30.9.2013)

• - Na jaře roku 2005 byla Britney a její tým zažalováni za opisování. Rodilý indián Steve Wallace vysoudil 150 000 amerických dolarů díky prohlášení, že píseň ve skutečnosti napsal on. (Dlee)