Dirty Teacher (TV film)

Zvedený učiteľkou

Thriller

USA, 2013, 85 min

Film som náhodou zahliadol keď som prepínal, našťastie práve začínal. Prvotný dojem bol v celku slušný. Hlavné obsadenie bolo vybraté správne, herci sa veľmi hodili a pripadalo to veľmi reálne a uveritelné. Toto je jeden z BÉČKOVÝCH filmov, akých je veľké množstvo a všetky su o tom istom. Všetko je veľmi priehladné a človek hneď na začiatku vie ako film skončí. Ale na Novoročné pozeranie televízie a skrátenie dlhého zimného večera je tento film vhodný. 50%(13.1.2014)

• misterz

Nudný, hlúpy, povrchný a predvídateľný dej robia z tohto filmu ukážkový príklad blbinky pre základnú školu a nie thriller. To je naozaj veľký psychický problém, keď sa niekto niekomu posmieva, že je škaredý, to zákonite musí každému z toho psychického tlaku rupnúť v bedne :) No a to je celé, od toho sa odvíja celý film a príbeh hlavnej podozrivej - študentky strednej školy. Naozaj, zápletka hodná epizódy z Matelka. 15/100(31.12.2013)

• ARI50

Učitelka co je přitažlivá a má dokonale oči a špatnou minulost chce studenta do svých rukou protože jeho mladá mu pořad říka ne počky keď to poprvé bolí, a tak chlapec neodola a učitelku začne drtit. Klasika co se proflákne a nic nenabídne vlastně ani konec kdy se všechno sere a padají oběti nemá film žádne napětí ani pořádnou atmosféru takže ve finále nic moc teda.(18.11.2018)

• althinka

jedna hviezdička za snahu, ale ozaj povrchný scenár pretkaný nelogickými zvratmi a prehnaným motívom. Ak už chceme učiteľku "ženu vampa" s ťažkou poruchou osobnosti, čo sa mení na monštrum:D tak aspoň trošku popracujeme na príčinách ... podľa tohto filmu by malo takto šibať 95% populácie, alebo chvalabohu nežijem medzi labilnými jedincami tohto kalibru:) Pozretie neurazí, ale ak máte len elementárny prehľad - čítate/ pozeráte filmy ... hovoríte si dej dopredu a zvyšok filmu len čumíte, že oni fakt nešli do hĺbky:D prvý a posledný raz pozreté:D(15.5.2017)

• peiton

Takýto scenár mám napísaný za pol dňa.Scenáristi sa zjavne nepotrápili a zdá sa mi,že očividne čerpali inšpiráciu od filmov z 90.rokov.A boli dokonca na to dvaja.Ešte stále mi rezonujú v mysli nepríjemné spomienky zo školských lavíc,a táto mrcha pani učiteľka mi pomohla zbúrať všetky doterajšie predsudky o nich.Ale späť k príbehu.Ale prosím vás to čo už je za zápletku,kedy hlavná predstaviteľka sa stáva psychycky narušená a nebezpečná pre svoje okolie len kôli tomu,že sa jej v mladosti ktosi vysmieval,že je škaredá.Vari neexistujú väčšie problémy na svete,ako tie ked vám niekto v mladosti hustí do hlavy,že ste škaredý?Medzi hlav.postavami to tak krásne iskrí v začiatkoch,až mi prišlo ľúto sklzavať do žánru thriller.Mohla to byť romantická oddychovka,takto len thriller oddychovka pre dievčatká.Suché bez inšpirácie.(31.12.2013)