Študentka strednej školy Jamie randí so spolužiakom - basketbalistom Dannym, ktorého trochu štve, že s ním Jamie nechce spávať. Horšie je, že na školu prichádza nová učiteľka, ktorá Dannyho zvedie a omotá si ho okolo prsta. Jamie začína tušiť, že ju Danny podvádza, preto ho sleduje, ako odchádza k učiteľke domov a jej obavy sa potvrdia. Danny si uvedomí, že sa nezachoval správne, ospravedlní sa Jamie a chce všetko napraviť. Rozhodne sa vzťah s učiteľkou ukončiť, no to vzápätí kruto oľutuje. Učiteľka totiž s rozchodom nerátala a neváha sa Dannymu pomstiť. (TV JOJ)

Autogram

Pri názve som si pomyslel, ako aktuálne pluska zaradila film na počesť nového francúzskeho prezidenta Macrona. Ale nie, tu ide o prudko sexi mrchu učiteľku trošku v rokoch ale zreštaurovanú a s psychickým problémom ako bonus. Z pozície moci preberie študentke chlapca a potom to už ide samo ako cez kopírak z iných „thrillerov“ o študentských radovánkach. Škoda času, ale lepšie ako pozerať Eurovíziu, film moje estetické cítenie neurážal a skončilo to rozumne. ()

misterz

Nudný, hlúpy, povrchný a predvídateľný dej robia z tohto filmu ukážkový príklad blbinky pre základnú školu a nie thriller. To je naozaj veľký psychický problém, keď sa niekto niekomu posmieva, že je škaredý, to zákonite musí každému z toho psychického tlaku rupnúť v bedne :) No a to je celé, od toho sa odvíja celý film a príbeh hlavnej podozrivej - študentky strednej školy. Naozaj, zápletka hodná epizódy z Matelka. 15/100 ()

ARI50

Učitelka co je přitažlivá a má dokonale oči a špatnou minulost chce studenta do svých rukou protože jeho mladá mu pořad říka ne počky keď to poprvé bolí, a tak chlapec neodola a učitelku začne drtit. Klasika co se proflákne a nic nenabídne vlastně ani konec kdy se všechno sere a padají oběti nemá film žádne napětí ani pořádnou atmosféru takže ve finále nic moc teda. ()

runner85

Pani učiteľka mi hneď od začiatku bola nesmierne nesympatická. Hlavný dôvod bol hlavne ten je studený čumák. A falošný úsmev. Takže ako záporačku ju vybrali super. Ale žeby mi zvyšné postavy prišli bohvieako sa nedá povedať. Hlavná hrdinka má priateľa, no sama nevie či sním chce mať techtle mechtle. Keby mu dovolila aspoň petting. A to, že on zakotvil u učiteľky ktorá mu dala rozumiem ... a vlastne ani nie. Celý film bol divný ... hmmm ()

peiton

Takýto scenár mám napísaný za pol dňa.Scenáristi sa zjavne nepotrápili a zdá sa mi,že očividne čerpali inšpiráciu od filmov z 90.rokov.A boli dokonca na to dvaja.Ešte stále mi rezonujú v mysli nepríjemné spomienky zo školských lavíc,a táto mrcha pani učiteľka mi pomohla zbúrať všetky doterajšie predsudky o nich.Ale späť k príbehu.Ale prosím vás to čo už je za zápletku,kedy hlavná predstaviteľka sa stáva psychycky narušená a nebezpečná pre svoje okolie len kôli tomu,že sa jej v mladosti ktosi vysmieval,že je škaredá.Vari neexistujú väčšie problémy na svete,ako tie ked vám niekto v mladosti hustí do hlavy,že ste škaredý?Medzi hlav.postavami to tak krásne iskrí v začiatkoch,až mi prišlo ľúto sklzavať do žánru thriller.Mohla to byť romantická oddychovka,takto len thriller oddychovka pre dievčatká.Suché bez inšpirácie. ()

Saraswati odpad!

Neviem, kedy som naposledy videla takýto príšerný film. Neviem ani, prečo som ho vlastne pozerala. Jediným dôvodom zrejme boli iba vtipné komentáre spoluzúčastnených divákov, ktoré boli na tomto majstrovskm diele jednoznačne to najlepšie! ()

Johnny.ARN odpad!

Túto zápletku mám radšej v inom "filme" a na inej stránke. Tam jeto záživnejšie a obraznejšie. Toto bol len ODPAD! ()

KoRner odpad!

Jeden z najstupidnejších filmov, aký som videl. Ešteže mám vyhovorku, že som ho videl omylom a dlho nevedel ani názov filmu. ()

hanazu

Všichni víme, proč je Molly magor. Jak je ale možný, že si toho nevšimne nikdo z jejího okolí? Náročná podívaná s přetaženým faceliftem v hlavní roli. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

ivoo2

Film som náhodou zahliadol keď som prepínal, našťastie práve začínal. Prvotný dojem bol v celku slušný. Hlavné obsadenie bolo vybraté správne, herci sa veľmi hodili a pripadalo to veľmi reálne a uveritelné. Toto je jeden z BÉČKOVÝCH filmov, akých je veľké množstvo a všetky su o tom istom. Všetko je veľmi priehladné a človek hneď na začiatku vie ako film skončí. Ale na Novoročné pozeranie televízie a skrátenie dlhého zimného večera je tento film vhodný. 50% ()

althinka

jedna hviezdička za snahu, ale ozaj povrchný scenár pretkaný nelogickými zvratmi a prehnaným motívom. Ak už chceme učiteľku "ženu vampa" s ťažkou poruchou osobnosti, čo sa mení na monštrum:D tak aspoň trošku popracujeme na príčinách ... podľa tohto filmu by malo takto šibať 95% populácie, alebo chvalabohu nežijem medzi labilnými jedincami tohto kalibru:) Pozretie neurazí, ale ak máte len elementárny prehľad - čítate/ pozeráte filmy ... hovoríte si dej dopredu a zvyšok filmu len čumíte, že oni fakt nešli do hĺbky:D prvý a posledný raz pozreté:D ()