poster

Phata Poster Nikla Hero

 • Indie

  Phata Poster Nikhla Hero

Akční / Komedie

Indie, 2013, 146 min (Alternativní: 120 min)

 • ScarPoul
  **

  Priehladnejšie než žobrákova peňaženka. Stále si hovorím( doriti Pali, to že je jedna herečka v jednom filme popi*i, ešte neznamená, že bude aj v iných). Takže ďakujem Ileane D´Cruz ( zase raz roztomilej a dychberúcej), že som trpel touto zlátaninou. To že Indovia odkazujú bez rozmyslu na svoje filmy, to že si jedna z veľkých hviezd Salman Khan strihne samého seba v malom cameu a to, že pesničky sú farebné, ale akosi bez duše jasne odkazuje k spletitému a komplexnému subžánru akčného filmu v indií. Teda žánru, ktorý Indovia nevedia robiť. Zápletky sú prostoduché, ukradnuté spod nosa mimo indickým a v horšom prípade aj indickým klasikám žánru a prezentovaných ako niečo nové a svieže. Nie je to tak. Shahid Kapur aj keď v pohode týpek a tiež sa mu občas podarí spraviť dobrú vec, tu prehráva, odkopáva diváka, ktorý sa mu snaží porozumieť a všetky dejové zvraty by napísali aj vaše deti( ak teda vedia písať). V zásade je to priemer, ale pozeral som na to 2 a pol hodiny a nie 90 minút. Takže ako obvykle( DORITI PALI!)(8.7.2015)

 • Vavča
  ***

  Nemohu se donutit hodnotit hůře, než jako lehký nadprůměr, ačkoliv je zde řada přitěžujících okolností ohledně originálnosti zápletky a různých klišé, které vyvstanou v příběhu mladíka, co na rozdíl od matčina přání nechce být policistou, ale filmovým hrdinou a kvůli tomu se zaplete do obou profesí a řady nečekaných i očekávaných situací. Průměrný film to však není, když je v hlavní roli okouzlující Shahid Kapur, který svým výkonem v akčních scénách, komediálním talentem, šarmem rozpouští vaše výhrady ohledně relativně průměrného scénáře. Navíc, co se týče akce neztratily by se některé scény ani ve filmech Jackieho Chana. Shahid je vážně dobrý herec, tanečník, druhá polovina filmu obsahuje zajímavé nápady, překlopení komediální a vážné roviny oběma směry. Hudba mi sedí, Ileana D'Cruz je spíše ozdobou než plnohodnotou protiváhou hlavního hrdiny, ale filmu nijak nepřekáží, potěší cameo, kde je Salman Khan a hlavně cameo, ve kterém uvidíte zběsilé taneční číslo s Nargis Fakhri, v "šíleném mumbajském" stylu:) Celkově příjemná jednohubka, pro příznivce Shahida nebo Illeany jasná volba.(5.6.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace