Komediální seriál o čerstvém maturantovi, který se rozhodne zasvětit život získání slávy, namísto studia na vysoké škole. Zachovi chybí skutečný talent, ale ve své snaze stát se přes noc celebritou, si neváhá najmout štáb, který ho natáčí v průběhu každodenního života. Z pokusů stát se slavným kuchařem nebo tvůrcem vyzváněcích melodií nakonec nic kloudného nevzejde. Zach je ale ochoten zkusit opravdu cokoliv a nezastaví se před ničím, dokud nedosáhne slávy. Chytrá komedie plná chaosu, trapasů a narážek na současnou kulturu instantních celebrit a rychlokvašek vás zaručeně dostane! V hlavní roli Zacha se představí nadějný komik Bo Burnham. (oficiální text distributora)

JamesSi

Tenhle seriál má fakt super koncept, pár dobrých momentů. Bohužel mě Bo jako Zach naprosto iritoval. Je naprosto jasné, co se postavou autoři snaží říct, ale za mě je naprostý hajzl. Rozhodně se nedá říct, že seriál je hloupý - jak vykresluje natáčení reality show a popisuje člověka, který se pokouší o slávu za každou cenu je dost zajímavé. Intra každé epizody jsou však boží. Trochu škoda, že tam nebylo více hudby - vzhledem k Burnhamově internetové kariéře. Myslím, že Lagana (spoluautor) se o dost zlepšil když natočil Amerického Vandala, kde jsem hrdinům fandil více (+ příběh byl zajímavější - škoda jen, že to zrušili po druhé řadě). A o Osmé třídě, kterou režíroval Burham jsem slyšel jen dobré věci. Rozhodně to nepovažuji za špatný seriál, jen se mi prostě netrefil na 100% do vkusu. 6/10 Edit: Zbývají mi poslední 3 epizody a posledních pár dílů bylo opravdu dobrých. Možná zvednu hodnocení jestli to udrží kvalitu. Trochu více dokážu vystát i postavu Boa. Kéž bych to mohl ohodnotit po dílech. Edit2: Dokoukáno. Byl to OK seriál, ale asi to nechám na 3*. ()