poster

Za láskou do Paříže

 • USA

  We'll Never Have Paris

Komedie / Romantický

USA, 2014, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aljak
  ***

  Skvelý námet, aj scenár ušiel, ale určite to malo na oveľa viac. Ústredné posolstvo je absolútne zjavné - a síce, že často si začíname vážiť niečoho až vtedy, keď to stratíme. Škoda niektorých absurdností, ktoré do veľkej miery poškodili celkový dojem z tohto filmu. A možno keby sa dej odvíjal v trochu viac dramatickej rovine bez zbytočných humorných vložiek, tak by to z toho mohol byť celkom solídny film. Takto je to len ľahký nadpriemer, aspoň čo sa tohto žánru týka. Podľa doterajších hodnotení to vyzerá, tak že ľuďom sa to nepáčilo. Ale podľa mňa to nebolo až tak zlé, dokonca sa na tom dalo občas aj pousmiať.(26.3.2015)

 • kaylin
  *

  Jedinou skutečně zajímavou postavu tu má Zachary Quinto. Jenom on je skutečně vtipný, jinak je to přehlídka těžko uvěřitelných a těžko snesitelných charakterů. Hlavně sám Simon Helberg, který napsal scénář a dělal i spolurežiséra, ukazuje, že tohle opravdu není herectví, kterým by měl prorazit. Hloupá komedie s opravdu debilním závěrem.(6.2.2015)

 • dr.horrible
  **

  Film, divne rozpoltený, medzi svoje klady a zápory. Indie look, vynikajúci soundtrack, Paríž. Na druhú stranu: scenár, postavy. Všetko predimenzované, každý jak keby z iného nezávisláku. Užívateľ Thomick má s tou Wolowitzovou polohou pravdu, tu konkrétne nepasuje. Maggie Grace je šialená stíhačka, Melanie Lynskey tehotná a nepríjemná, Quinto s jeho papričkami - tak ako všetci - úplne mimo štýl. Vo výsledku to nie je ani komédia, ani poriadna romantika, namiesto príjemného a osobného (akým to chce byť), nesúrodý bordel, miestami pseudo Allen, miestami Fotr je lotr. Aby som zas nepreháňal, nepozerá sa nato zle. Akurát tie šablony uškodili. A že ich bolo.(30.3.2015)

 • quip
  ****

  Fuuuuuck! Haters gonna hate. Seriously, I don't get you people. Ok, problém je v tom, že všichní místní komentující se na film dívali optikou Simona "Howarda" Helberga, postavy ze seriálu TBBT. Nikomu úplně nedošlo, že postava Howarda je ztvárněná Helbergem velice přirozeně, je blízko jeho vlastní osobnosti. Pokud je potom váš problém v tom, že se jeho postava ve filmu podobá postavě v seriálu, upřímně to nechápu. Vezměte si aktuální hereckou hvězdu Benedicta (Cumberbatch, obviously) - střídá roli za rolí a ve všech je brilantní - Sherlock, Frankenstein, Khan, Assange, Smaug, Turing...v každé roli ztvární úplně jinou postavu...ale pořád je to Benedict. Podívejte se na Helbergovu roli v We'll Never Have Paris stejnou optikou (vždyť je to film o jeho vlastním manželství, co napsal spolu se svojí ženou, proboha!) a třeba si uvědomíte, jak pošetile vaše komentáře zní.(21.3.2015)

 • noriaki
  **

  Jestli hledáte komedii jako ze života, tak na tenhle film zapomeňte. Jestli hledáte smršť vtipů, tak na něho zapomeňte taky. Ona ho chce, on ji taky, ale bylo by fajn nějak zařídit, aby si mohl užít s hezkou a rozvášněnou kamarádkou. Ona se o jeho touhách dozví, uteče a on se ji snaží získat zpátky. Jak to bude probíhat a jak to celé skončí, se dá lehce odhadnout. Simon Helberg si se scénářem hlavu nelámal a větší ambice než vymanit se ze své jediné známé role asi neměl. No, nepovedlo se. Napsal si pro sebe velice podobnou postavu a ani tu drobnou odlišnost věrohodně nezahrál. Tak si říkám, jestli by třeba i z batmana udělal neurotického hypochondra. Možná by tenhle nápad měl větší potenciál, než tisící variace profláklé zápletky.(28.1.2015)

 • - Keď Quinn navštívi svoju priateľku v Paríži, tá si po otvorení dverí dá prekvapene ruky na tvár. Pri zábere zozadu ich tam ale nemá. (Johnny.ARN)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace