• Martin741

James Franco ako reziser ma teda vobec nebavi, sexisticke kecy su nepocuvatelne ..... plny pokus o indie film, nezajem z mojej strany : 6 %(6.10.2020)

• Johnny.ARN

Prečo si Franco myslí, že je undeground, že jeho domovina je alternatíva? A hlavne, prečo točí takéto hovná? ODPAD!(26.2.2020)

• BOURQUE

J. Franco vo svojom indie filmu zachytáva otvorený milostný trojuholník v zložení 1 žena a 2 muži. Úprimne povediac, nešiel na to zle, ale možnosti ktoré ponúka dané prostredie (filmoví umelci a všetko čo k tomu patrí) a potenciál charakterov jednotlivých postáv nie sú dostatočne využité. Z hereckého hľadiska sú najdominantnejší J. Levy a J. Temple. Paradoxne, hlavná hrdina v mnoho prípadoch dosť nevýrazný. Veľmi malé role pre D. Quaid a B. Cox. Osobné hodnotenie: 64% (**) (27.2.2020)

James Franco a jeho pracovní nasazení... Sledovat jeho tvorbu, to je práce na plný úvazek :-) Co tu máme tentokrát? Režie, malá role k tomu a není to zlé, zjevně nízkonákladové, ale konzistentní, formulující myšlenky, kterých můžete mít plnou hlavu. Akorát hlavního hrdinu bych vyměnil, mladý od Vala Kilmera mě moc nepřesvědčil... 65%(15.2.2020)

• Marze

Pro někoho je film sexistické žvásty, pro jiného parodie, někdo to bere vážně...Každopádně je to dovedně natočeno, aby to polechtalo mozek. Postavy jsou nehodné vaší emocionální investice. Vizuálně je to přitažlivé, moderní, ale plytké.(18.4.2020)