Žaloba o vyloučení věcí z exekuce. Každý rok je jich milion. Únavná kauza o vynětí věcí z exekuce. Kolem milionu případů ročně, a každý vyžaduje spoustu práce. Doložení skutečnosti nebývá jednoduché. Spadá věc do majetku toho, na koho byla exekuce uvalena, nebo patří někomu jinému? Úděsná představa hledání starých dokumentů a účtenek. Soudce Adam Klos musí mít dobré nervy a mimořádnou trpělivost. To, co se může někomu zdát banální, může mít pro jiného velký význam. Finanční, ale i citový. Adamův případ je vyostřen tím, že exekuce je uvalena na syna, ale platí za ni jeho otec. Jak se dobrat pravdy, když důkazy jsou beznadějně staré a otec a syn jsou charakterově velmi rozdílní lidé. A přesto, že jde o peníze, zažije soudce Adam Klos ve své soudní síni nečekané a překvapivé gesto velkorysosti i odpovědnosti. Malé světélko naděje, že lidé mohou být i jiní, než se v soudní síni očekává. Světélko naděje se rozsvítí i v Adamově osobním životě. Vrací se ta, kterou na začátku ztratil. Jenomže jako nic v jeho životě to nebude jednoduché či očekávatelné. Jsou otázky, na které stále nemá odpověď. (Česká televize)

LachtanShows

Případ ok, ale nijak převratný, cliffhanger s dozněním výhrůžek a ztraceného deníku ale více než důležitý. Představitelce sekretářky nejde moc věřit její herecké výkony, tajemnu kolem její postavy ovšem dost fandím a jsem zvědav, co se z toho vyvrbí v následující řadě. ()