O něco lepší než předchozí díl, v porovnání s první řadou ale obyčejný průměr. Námět sice nebyl nijak špatný, pořád se ale nemůžu dostat přes to, že je tato druhá řada zbytečný paskvil mezi hodně průměrnou kriminálkou, která je lehce "okořeněná" soudním řízením. Vedlejší příběhy zatím nijak nezaujaly.(11.9.2017)

Dobrý příběh, který ukazuje, jak to se soudci je. Znají jen to, co jim právníci a svědkové řeknou, znají fakta a okolnosti, ale jak to vlastně ve skutečnosti bylo, vůbec neví. Dějově jsme se nijak moc neposunuli, celý příběh se řešila vražda manželky, kterou si objednal její manžel, ale vymyslel to s kámošem opravdu slušně. Dobře zahrané i natočené. Velmi dobrý díl.(4.9.2017)

Od Matlocka po Barbaru mne soudničky moc nebraly, ale tenhle díl soudce Kalašnikova je naprosto pecka. Solidní případ, perfektně zobrazený pohled soudce na věci pouze takový, který mu zprostředkují svědci, znalci, advokáti. Atraktivní střet bohatého manžela vozíčkáře a jeho nevěrné ženy Potměšil ( excelentní výkon na pět hvězd) vs.Erbová, psycho nájemný vrah Havelka na 100% a jako třešnička linka mezi díly na téma sousedi. Absolutně všechno zapadlo do sebe a já snad tomuto seriálu dám šanci.(4.9.2017)

Diametrálně odlišný díl od úvodního díl druhé série. Parádní Martin Havelka. Psychologická rovina mi imponuje mnohem víc než rovina akční.(11.9.2017)

"Spravedlnost neexistuje, ale děláme vše proto, aby byla naděje, že existuje." Ještě jsem žádný díl tohoto seriálu neviděl. Hned na poprvé jsem hodně spokojenej. Silný příběh, kdy se člověk vlastně vůbec nediví motivům, jak už na straně skutečného pachatele, tak i organizátora (objednavatele) vraždy. A nevidí se ani tomu, že soudce nakonec rozhodl tak, jak rozhodl. Vždyť "soudce nic neviděl, nic nezná, a musí o tom rozhodnout..."(6.9.2017)