Případ asi průměrný po filmové stránce, ale jelikož to vychází ze skutečného nedávného rumburského případu, tak mi to doplnilo spíš obrázek do skutečného případu té zdravotní sestry Marešové. Ta byla na zabití.(19.9.2017)

• Aky

Tak moc mi to připomínalo Soudkyni Barbaru, že jsem to nebyl schopen dokoukat do konce.(19.9.2017)

Vynikající Mihulová v roli zcela profesně i životem vyčerpané ženy, která byla u podivných úmrtí v nemocnici jako zdravotní personál. Důkazy v podstatě chybí, Klos tentokrát moc váhat nemusí. Sem tam dá pořádně vtipnou hlášku. Osobní život se nijak zásadně neposunul, manželka stále nezvěstná, sousedka stále divná, Klosova matka se víc zaplétá do průšvihu kámoše policisty. Malinko horší díl než ostatní, ale i tak stále nadprůměrné.(4.10.2017)

Druhá řada soudce A. K. mě natolik nebavila, že jsem nebyla schopná v jejím sledování pokračovat. Nakonec mě ale přece jenom přesvědčil David Švehlík a Jaroslav Plesl a proto jsem se rozhodla tímto "utrpením" projít znovu. Jeden z lepších dílů druhé řady, příběhově zase o něco lepší, celkově ale stále pouze průměr. Zuzana Bydžovská se nijak nepředvedla, série působí amatérsky.(6.3.2018)

Oproti prvním dílům už v pohodě koukatelné, ale opět zde figurují podivnosti, jakože nemocnice sama pošle sestru před soud, protože se jí údajně chtěla zbavit, přičemž ostudu, která by vznikla prokázáním viny, nikdo neřeší, nehledě na zaplacení odškodného. Často kladené otázky, zdali byla dotyčná sestra v den skonání toho kterého pacienta ve službě, jsou pak už zcela mimo mísu, vždyť snad existuje něco jako evidence odsloužených směn. Opět si neodpustím poznámku, že k takovýmto lapsům v I. sérii nedocházelo.(22.9.2017)