Epizoda, kde více než jinde se mne zatínali pěsti při projevech paní obhájkyně, při hájení totálního hajzla. Heslo, dělá jen svoji práci na mne v těchto případech nějak nezabírá.(10.10.2017)

Trošku slabší díl, ale zato ukázal, jak všechno může hatit laxnost nebo dokonce zlý záměr policie. Výborné výkony obžalovaného Čestmíra Řandy a obhájkyně Heleny Dvořákové!(17.11.2017)

Velmi dobrou roličku vězenkyně - svědkyně si střihla A. Talacková. Celkově dávám 5 hvězd a 80 % .(10.10.2017)

Tak jako v první řadě je parádní plus glosy vnitřním hlasem, který je v druhé řadě nevyužíván tak jak by si zasloužil. Linka Daniela, který vrací prachy začíná být zajímavá sama o sobě, sousedi pokračují v tom samém a famózní byl dialog klienta s Kolářovou - " ..jdi to důchodu!"(10.10.2017)

Trošku jinak postavený díl a to je dobře, bylo to určitě koření série. Zatímco jindy víme, jak událost probíhala, tentokrát sledujeme zločin průběžně. Soudce má podařené hlášky. Kámoš předává zpět mafiánovi peníze a je při tom ošizen, soudcova matka poznává tvrdou realitu důchodcovského života. Velmi slušný a podařený díl, zábavný a místy i vtipný, přestože šlo o vyšetřování chladnokrevného zločinu.(25.10.2017)