Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Přepadení transportního vozu bezpečnostní služby, který převáží 46 milionů. Brutální, naprosto bezohledné, rychlé, se spoustou střelby. 128 výstřelů ze samopalů překoná pancéřování transportního vozu. Pachatelé jsou dopadeni, i když ne všichni. Dva z nich jsou postaveni před soud, kterému předsedá soudce Adam Klos. Není v nejlepší kondici, je unavený, přepracovaný, podezírá sám sebe, že je paranoidní. Dějí se kolem něj věci, které v něm vzbuzují nejasné obavy. I jeho přítel Igor má problémy, a velmi vážné. Jeho nebezpečné známosti se mění ve skutečnou past, do níž padá. Probíhající proces s lupiči se komplikuje. Nejenže obvinění, zkušení kriminálníci, všechno zapírají, ale přicházejí i problémy s důkazy, které policie shromáždila, a státní zástupce předložil. Obhajoba je dokáže účinně napadnout a znejasnit. Ale soudce musí dojít ke konkrétnímu rozhodnutí. (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Trošku jinak postavený díl a to je dobře, bylo to určitě koření série. Zatímco jindy víme, jak událost probíhala, tentokrát sledujeme zločin průběžně. Soudce má podařené hlášky. Kámoš předává zpět mafiánovi peníze a je při tom ošizen, soudcova matka poznává tvrdou realitu důchodcovského života. Velmi slušný a podařený díl, zábavný a místy i vtipný, přestože šlo o vyšetřování chladnokrevného zločinu. ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Musím to už konečně uznat, že mě druhá série oproti té první vůbec netáhne. V té se v případě nezáživných procesů kladl důraz na intentivní postranní dějové linky. Ty jsou ale v téhle řadě střídmě nezáživné. ()

Reklama

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak jako v první řadě je parádní plus glosy vnitřním hlasem, který je v druhé řadě nevyužíván tak jak by si zasloužil. Linka Daniela, který vrací prachy začíná být zajímavá sama o sobě, sousedi pokračují v tom samém a famózní byl dialog klienta s Kolářovou - " ..jdi to důchodu!" ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama