Dobrá nadsázka a výborný Mirek Hanuš. A ta pointa v závěru! :-D(16.11.2017)

Netušil jsem, že nejlepší díl bude zrovna taková sranda. Miroslav Hanuš je dokonalý blb (teda v této roli) a jeho parťák je na tom podobně. Smál jsem se nahlas, a ne jednou. No a teď zase vážně, jo?(6.11.2017)

Kozák a Dohnal. "Ty vole, ty vole, ty vole." Pat a Mat v akci :-D Neskutečný Miroslav Hanuš! Naprosté odlehčení proti předchozím dílům.(31.10.2017)

Pro mně nejlepší díl. Na rozdíl od většiny dílů je to nesmírná sranda a asi nejvíce vtipné je sledovat soudce jak zadržuje smích při výpovědích dvou neskutečně netalentovaných zlodějích. To jsou skutečně Pat a Mat kriminalistiky. Škoda jen, že po geniální první půlce (především výslech Kozáka - výtečný Hanuš) následuje už jen průměrné dokončení dílu a nezbytný soudcovský verdikt. V osobním životě se soudci pomalu uzdravuje matka, "kámoš" z minulého dílu opět soudci potvrdí, že jeho kámoš policajt je pořádně namočený v brindě a v milostném soukromém životě začíná výraznou roli hrát nová přítelkyně. PS: navrhuji Miroslava Hanuše na Českého lva :-)(6.11.2017)

Špatný casting...(1.11.2017)