poster

Ti praví (festivalový název)

 • finský

  Ainoat oikeat

 • anglický

  Two and Only, The

  (festivalový název)

Romantický / Komedie

Finsko, 2013, 117 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Rob Roy
  *

  Argument pro ty, kteří si myslí, že na severu vznikají jen slušný filmy. Tahle kýčovitá romantika je koukatelná a neškodně prvoplánově milá asi tak 80 minut, pak nastává volný pád do sraček.(3.10.2014)

 • Slarque
  ***

  Škoda, že dnes romantické komedie nemůžou prostě jen na hodinku a půl diváky pobavit, ale musí mít vyšší ambice, dvouhodinovou stopáž a čtvrtinu vaty. Přitom vtip tu je, dobře napsané vedlejší postavy také (bavil mě zejména premiérův asistent), ale potenciál byl v závěru zmarněn (slabší tři hvězdičky).(22.10.2014)

 • berusche
  *

  Původní potenciál se začal vytrácet ve chvíli, kdy se někdo rozhodl z toho udělat ligovou zpatlaninu o všem "o ničem". Takhle se to točit nedá. Posledních 30 minut už jsem byla tak vytočená, že jsem to chtěla sabotovat. Nakonec jsem to nesabotovala, ale ostentativně jsem zvedla řadu ještě před koncem titulek. Tak, to jsem zabojovala!!!! PS: znovu opakuji, všem divákům, když máte smích takový, že přehluší dialog na plátně, je to prostě nevhodný. A sobě nařizuji, nechodit na filmy, které se tváří, že je dají puberťačky. Páč je jich pak plné kino.(3.10.2014)

 • dozana
  **

  Severský filmový podzim 2014 / Hledání toho pravého po finsku. Zvláštní ale ne ve špatném, víc mě bavila první polovina, druhá byla trochu zvláštní :).(16.10.2014)

 • sulda007
  **

  je to teda poněkud slátanina, ale přiznávám, že mě to bavilo :D (koska tämä pääministeri on tosi kuuma! ja tämä toinen mieskin :D)(16.9.2014)

 • Caa
  ***

  Celkem povedený romantický film, který podle mě žádnou ženu neurazí. O emoce není nouze, sem tam zazní podařený vtip a má to celkem spád (samozřejmě v rámci žánru). Byť film nedosahuje kvalit Lásky nebeské, rozhodně to není žádná Rosamunde Pilcher.(22.2.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace