Zero Charisma

Andrew Matthews

Ezra Venetos

Scénografie:

John Parker

Spíš drama než komedie, ale když je to vtipné, smějete se s tím a ne tomu, což je u filmů zabývající se hrami na hrdiny či LARPy velká vzácnost. Ve finále je sice vidět, že se scenárista zahnal do slepé uličky a vydal si cestou nejmenšího odporu, takže nemá takový dopad, jaký mohlo, ale jako celek překvapivě dobré.(16.4.2017)

• xzajox

Scott je nechutný zakomplexovaný pako. Od začiatku som sa snažil držať mu palce, súcitiť s ním, ale on sa stále len choval ako ten najväčší pako a despota. Ľutovať som ho nedokázal. Jediné, čo som ľutoval bolo, že naozaj existujú takíto ľudia a kvôli nim dochádza k vrcholne trápnym situáciám. Táto atmosféra trápností trvá počas celého filmu, a každá nádej na nápravu končí zasa späť v kýbli. Do 2/3 filmu som autorom nadával, že mali film radšej nazvať "Get rid of that dick". Bolo by to výstižnejšie. Film má však aj kladné stránky. Scott má ako GameMaster slušnú fantáziu. Keby na tom postavili aspoň jednu/dve pozitívne scény, hviezdu by som pridal. Atmosféra je tiež často zručne doplnená epic hudbou. No a nakoniec sa celý príbeh zdanlivo urovná a skončí aspoň relatívne dobre, aby od toho divák neodchádzal smutný. Po pozretí mi to však nič moc nedalo. Hlavný odkaz som nepostrehol a jediné čo si odnášam je, aký bol Scott pako. 38% - 2*(25.9.2014)

• Mishqo

Miestami "awkwardly funny" a ako koncept vôbec nie zlý nápad. Ale hlavná postava bola vrcholne neznesiteľná a vlastne väčšina postáv tiež. Troška sa pohrať so scenárom a mohol by to byť o triedu lepšie.(24.6.2014)