Pařba všech pařeb: Poslední kocovina

The Hungover Games

Komedie

USA, 2014, 81 min

Jelikož jsem prvních 15 min chtěl vypnout a dát tomu odpad, protože tam nebyli žádné vtipné ani ujeté scény, je to přece parodie a ne jen tak okopčit příběh. No ale nakonec jsem to dokoukal am ohu říct, že jsem nelitoval, koukatelné to je. Hvězdu, za to že jsem to dokoukal a občas se pousmál, druhá hvězda za Katnip, kterou jsem si oblíbil :-), a hvězda navíc kvůli tak špatné hodnosti.(2.12.2014)

Parodovat komedii? Znělo to divně, bylo to divné, ale ze stejně podivného důvodu se mi to i docela líbilo. Výběr herců byl ve většině fajn - opravdu svým předlohám odpovídali, zejména ústřední trojice. Jen někteří z nich, typu Thor, či Avataři, byli nedotažení a vypadali debilně. Ale jinak? Ujeté, zvrhlé, nesmyslné, ale fajn. Když člověk vypne a nehledá za tím víc, než to, co to bylo, nemá důvod vyzdvihovat černá čísla. 55%(18.8.2018)

• kaylin

Dát dohromady "Hungover" a "Hunger Games" už podle názvů není až tak těžké. Na první pohled je jasné, že se bude jednat o parodii a nejde opravdu o nic jiného. Tohle je prostě jenom skládka blbých vtipů, kde jediné, co vyniká je Rita Volk, původem uzbecká herečka, která očividně nemá problém s tím, aby zahrála cokoli, navíc je opravdu sexy. Jinak ale celkem klasická parodie, která vyhrává sem tam dobrým vtipem a přítomností pornohereček.(19.4.2014)

• Frajer42

Nudný nevtipný a naprosto nekoukatelný blábol. Opět jsem se nechal nalákat na hromadu známých filmových postaviček a nedbal jsem zdejšího šedého hodnocení. Člověk by čekal, že aspoň něco, ale v tomhle pokusu o komedii není vtipného zhola nic. Asi neutajím, že mě příliš nebavily ani parodované snímky. Osobně nevidím žádný potenciál na parodování komedie. To mi přijde jako čirý nesmysl, neboť se mi zatím v mém krátkém životě nestalo, že by se to někdy střetlo s úspěchem. V tomhle filmu se prakticky celou dobu pojednává o urážení buzerantů, přičemž to není ani urážlivé, ba dokonce ani vtipné. Proč vůbec něco tak debilního vzniklo? Až je mi za nás za lidi hanba. Dlouho jsem neviděl tak strašně bezúčelný film.(7.8.2014)

• cocrHeLL

Co to bylo? ... Překousl jsem to a dodíval se do konce, bo jsme na to koukali s přítelkyní. V jiném případě bych to po patnácti minutách vypl... pravda jest, že bych tím ztratil nejlepší scénu, která byla zhruba uprostřed, ale i tak bych asi o nic nepřišel. Tvářilo se to relativně kvalitně, ale celkově to vlastně za nic nestálo... hotovej průser..(9.12.2014)