Reklama

Reklama

VOD (1)

Tři kamarádi Bradley, Ed a Zach se probouzí po velké pařbě ve vlaku, který je veze na Hungover Games. Čeká je souboj na život a na smrt, kde budou muset bojovat proti hobitům, polonahým ženám i postavám ztvárněným Johnnym Deppem... Bradley, Zach a Ed vyrazí na oslavu konce svobody jejich homosexuálního kamaráda Douga. Ten se má ženit s Traceym. Jenže pánové se po divoké jízdě probudí v jakési dystopii, ve které probíhá soutěž mezi filmovými postavami. Vyhraje ten, kdo se nenechá zavraždit. Přátelé zjišťují, že se do vražedné soutěže přihlásili dobrovolně ve chvíli, kdy byli pod obraz opilí. Teď se však už ze soutěže nedá vystoupit. Ve chvíli, kdy jsou přátelé vysazeni na bitevní pole, se jim ke všemu ztratí ženich Doug. Bradley, Zach a Ed se ho tedy vydají po okolí hledat. Stávají se však cílem útoku různých filmových postav (Thor, elfové, indián, Carrie atd.). Tyto postavy nejenže se snaží zabít Bradleyho a spol., ale zabíjejí se také navzájem. A tak jsou po několika pokusech o jejich zabití přátelé nuceni zažít upálení skupiny žen, Zachovi před očima zabije indián modrou nahou elfku, do které se Zach zamiloval, a jsou pobodáni geneticky upravenými vosami, které z nich mají udělat homosexuály. Kvůli napadení vosami se rozdělí, ale zanedlouho Edovi dojde, že mohou vyhrát, jen pokud budou všichni dohromady. Tomu nasvědčuje i změna pravidel hry tak, jak ji vyhlašuje šílený producent, který má vše na starost. Ed se v soutěži setkává se sedmnáctiletou Amazonkou Katnip, do které se zamiluje. Dívka přátelům spolehlivě pomáhá zabít jejich protivníky, nakonec však sama umírá Edovi v náručí, když mu před svou smrtí ukáže svá prsa. V tu chvíli se přátelům podaří konečně najít Douga. Šílený producent však opět změní pravidla hry, a tak se mají přátelé pozabíjet mezi sebou pomocí sexuálních pomůcek. Skupina se však nehodlá šíleným pravidlům podvolit, a tak na radu Zacha polyká jedovaté osvěžovače toalety a doufá, že producent je nenechá zemřít. V tu chvíli se však všichni probudí v hotelovém pokoji a uvědomí si, že je nejvyšší čas odvést Douga na svatbu. Na svatbě potkává Ed dívku, která se velmi podobá Katnip. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (84)

necisty 

všechny recenze uživatele

Už jsem viděl větší sračky. Každopádně to bohužel opravdu posrali. Měli přitom docela dobrý nápad, ale není to kvalitně zpracované, zahrané, prostě aspoň na ty tři hvězdy toho chybělo hodně a nebýt koz, tak nejsou ani ty dvě. Musím ale uznat, že ti dva jsou originálu opravdu hodně podobní, Zacha by dokonce mohl nahradit, protože ten je taky kretén. ()

cocrHeLL odpad!

všechny recenze uživatele

Co to bylo? ... Překousl jsem to a dodíval se do konce, bo jsme na to koukali s přítelkyní. V jiném případě bych to po patnácti minutách vypl... pravda jest, že bych tím ztratil nejlepší scénu, která byla zhruba uprostřed, ale i tak bych asi o nic nepřišel. Tvářilo se to relativně kvalitně, ale celkově to vlastně za nic nestálo... hotovej průser.. ()

Reklama

MartinTerran 

všechny recenze uživatele

Je to slátanina všeho možného, ale úplně nejhorší to nebylo. Některé scény jsou trapné nebo nevtipné, ale najdou se i povedené vtipy a parodie. I přesto zde bylo dost hluchých míst, takže za mě jen 2*. Daleko povedenější parodie na podobné téma je Starving games . Hodnocení: 35/100. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

V krátkom slede už druhá paródia na The Hunger Games. Najprv v roku 2013 The Starving Games a teraz začiatkom roku 2014 toto. No treba uznať, že Starving Games boli o minimálne o triedu vyššie ako táto lacná kravina krížená s námetmi filmu The Hangover. A pritom, keď som zazrel túto novú paródiu, vyzeralo to celkom sľubne. Zopár scénok, hlášok a nápadov celkom dobrých, ale ako celok nič moc. Opäť raz prehnané nevkusnými scénkami plných perverzností a fekálneho "humoru". No nič, v dnešnej dobe sa paródiam moc nedarí - obzvlášť keď je do nich zakomponovaných plno hlúpych a lacných trápností, na ktorých sa žiaľ zasmiať nedá. Ale z hereckej zostavy ma celkom zaujala mladá uzbecká herečka Rita Volk, ktorá hrala Katnip. ()

borohub 

všechny recenze uživatele

Spíše nudné, než zábavné, spíše trapné než vtipné. V porovnání se Starving games tohle je hromada hoven. Pařba ve Vegas mě nudila, takže možná proto jsem se i u tohoto hrozně nudil. Ale hlavně je to slátanina fakt hrozného kvanta filmů, že to nemůže fungovat.. A taky nefungovalo. Nějaké postavy jsou super (méďa, Jack Sparrow), ale většina totálně zbytečná. Občas jsem se pousmál, ale fakt tak 1-2x což je v případě parodie která trvá téměř hodinu a půl dost málo.. Takže pokud máte rádi Hunger games a chcete vidět nějakou parodii radši si stáhněte Starving games, tohle je jenom ztráta času, která se odklání od každého filmu, který to má parodizovat tak hodně, že by to člověk téměř nepoznal co to má být.. 15% ()

Galerie (30)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama