marrjaana

Tak jo, film je to místy hodně pitomej a koukat se na něj v jiném rozpoložení, asi bych mu tolik hvězdiček nedala. Jenže já sem přesně s něčím takovým počítala (a asi i v to doufala) a tedy jsem nebyla ani v nejmenším zklamána. Hlavně první romanticko/komediální půlka mě i neskutečně bavila a to včetně akčních scén a i přes neskutečné (i na Indii) množství písniček, které hudebně byly relativně povedené, ovšem choreografové se celkem flákali a tak kromě toho, že vypadají všechny skoro stejně, tak jsou plné postávání a kroucenení se na místě nebo opravdu divných pohybů. No a pak nám příjde až extrémně násilný zvrat, který se nám během třiceti sekund snaží vysvětlit, že to co jsme do teď viděli, je vlastně jinak (i když nám k tomu nedali ani jedno vodítko, tak jak nás to mohlo napadanou, že?) jen proto, aby nám mohli naservírovat honičku po lese alá Rambo. Ale i tak se mi to líbilo, protože první část se vezla v příjemném duchu, kde se vyvarovali i v podobných filmech velmi oblíbených extrémně trapných (a nejspíš vtipných) postav a konec naštěstí nenatahovali a dali nám to všechno rychle a pěkně zabaleno. PS: po zhlédnutí tohoto filmu jsem došla k názoru, že v Indii bych se jako křoví tanečnice mohla živit i já- jsem bílá a to co tam ty holky předváděli zvládnu taky a myslím si že i lépe (a to moje pohybové nadání není moc velké) ()