Reklama

Reklama

Totem vlka

  • Česko Talisman vlků (festivalový název) (více)
Trailer 2

VOD (1)

Obsahy(1)

Mladý Číňan Chen Zhen se za dob tzv. kulturní revoluce ocitá v oblasti Vnitřního Mongolska, kde se seznamuje s nomádským způsobem života. Mongolské stepi symbolicky vévodí vlk, který je člověku nejnebezpečnějším nepřítelem, ale rovněž dobrodincem. Právě v odvěkém zápasu s vlkem ohrožujícím stáda ovcí a koní byl člověk posílen. Chen Zhen je natolik okouzlen místním smýšlením, že se rozhodne odchytit a vychovat vlčí mládě. (Bohemia MP)

(více)

Diskuze

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

Nějaké trapné přestírání pokokotory ti zamaskovat to, že jsi buranská, totálně vypatlaná agresivní mrdka nijak nepomůže.

kulyk

kulyk (hodnocení, recenze)

měl si mi pěkně poděkovat za upozornění a přestat s tím kokotěním hned. 

 (hodnocení, recenze)

Máte vážně pravdu.....Andrejka to myslela ze srandy, chtěla si rýpnout no.

na příspěvěk reagoval kulyk, verbal

Natar

Natar (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Já vím - sleduju to tady už mnoho let :) Postupně se na netu vyvinul a přemnožil nový živočišný druh - homo trollus. Subjektivní hodnota takového tvora spočívá v množství demagogických kydů, které nablil na různé diskuze a v množství lidí, kteří na něj reagují negativně, a může jim tedy dávat najevo svou nadřazenost. Dotaz na trolla ČSFD: Jaký myslíte, že jste člověk? Odpověď: Myslím, že jednoznačně úžasný. Stálo mě to hodně dřiny a osobních obětí, ale stvořil jsem nespočet brilantních, poučných a intelektuálně sofistikovaných komentářů k filmům, které jsou pro lidstvo jistě prospěšnější, než vynález studené fúze. Není to ale jednoduché, protože neustále musím bojovat se zástupy hlupáků, kteří mě nechápou a nedoceňují. 

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Natar

to si ale mal! vieš koľko tu toho urobil taký stoka? napríklad žebral  o body na projekciu, alebo kopíroval cudzie texty, ktoré mu potom musel pomo zmazať. čistý prínos z hodonína :D

na příspěvěk reagoval Natar

Natar

Natar (hodnocení, recenze)

Netušil jsem, že diskutovat mohou jen ti, kteří toho "hodně udělali". Chápu, že se patrně uděláš nad každým svým genitálním komentářem, ale to ještě neznamená, že jsi něco kloudného udělal (tady, nebo kdekoliv jinde).

na příspěvěk reagoval dr.horrible

 (hodnocení, recenze)

Natar

Máš dobrý profil, hošíku.....hodně bodů, mnoho hodnocení, spousta komentářů......zkratka hoch, který tady toho strašně moc udělal a je převelice oblíbený. Buď Tebou, hlavu z okna bych nevystrčil.

na příspěvěk reagoval anglanek, Natar

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

mas to Tazke, kanal /v normalnych diskusiach na teba nereagujem, ale tuna jo/, ze jo? To je dobre, to ti patri za to vyhrazanie sa vyvrazdenim rodin, hajzle 

Natar

Natar (hodnocení, recenze)

To, že web a reakce na tvou osobu nejsou dle tvých představ ještě neznamená, že je to tady "spičené" - úsudek egomaniakálního tupého mamrda. 

na příspěvěk reagoval Martin741

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

Tak kde, kurva, jsi, Pode, když se vymatlanci potřebují o někoho opřít? Okamžitě se vrať a řekni mu, že ta "zajímavost", kterou přeslabikoval někde v Blesku, vykopíroval sem a ukrutně s ní "chytračí" (i když tohle je asi opravdu nadnesené) je úděsně zajímavá a jeho encypoklopedické znalosti filmu, který pičus ani neviděl, protože by nestíhal titulky, jsou prostě fenofekálni a je to děsně soplistikovaný diskutér!

 (hodnocení, recenze)

Castrator

Tento web je tu pro lidi, kteří ho ničí a proto ho nazývám, tak jak ho nazývám.

Uživatel smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Tak to jsme na tom asi stejně. Pokaždé, když se dívám na něco takového, tak si celou dobu opakuji "je to jen film". Nežiju ale v iluzi a je mi jasné, že se taková zvěrstva na zvířatech někde opravdu dějí.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

mchnk

mchnk (hodnocení, recenze)

tak jestli jsi to viděla, tak snad není o čem diskutovat, ne?

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

:-) to jsem ráda :-) 

Škoda, že ten film nejde do kin i jinde. Celkem jsem se na něj těšila, ale jak vidím to hodnocení, žádná sláva, teda.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

kulyk

kulyk (hodnocení, recenze)

anglanek

co to meleš? O tom, jak ten opoid čutá do mičudy jsem nikde nepsal ani slovo. Jemně jsem však okomentoval jeho násobné simulování, hodné bolestivého utracení. Vzpamatuj se. Kromě toho, že to sem nepatří, v hrdlo lžeš. 

na příspěvěk reagoval anglanek

Příspěvek byl smazán administrátorem.

mchnk

mchnk (hodnocení, recenze)

v 90% šlo ovšem o digitálně upravené scény...zvlášť, když tvůrci potřebovali z vlků dostat lidské emoce...mě ten film docela zklamal...čekal jsem naprosto něco jinýho...

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

kulyk

máš pravdu ... zase. Člověk sleduje zajímavou diskuzi a najednou se tady objeví stoka, který vylezl ze svých demagogů a se svými rozumy a já si prostě nedokázala pomoct. Polepším se.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Natar

Natar (hodnocení, recenze)

kulyk

:-D Neříkal jsi náhodou něco o házení ironie sviním? Domnívám se, že na pochopení ironie musí mít živočich o dost vyšší IQ než pokojová rostlina - a to Stoka evidentně nemá.

na příspěvěk reagoval anglanek, kulyk

Reklama

Reklama