poster

Britney Spears: Boys (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2002, 4 min

Režie:

Dave Meyers
 • ecceHOMMO
  *

  Úplne hrozná pesnička!!!(9.2.2015)

 • corpsy
  ***

  No tak, čo môže zo spojenia Britney ( vtedajšej ) a Pharrella ( vtedajšieho ) vzísť. No čo sa týka videoklipu, je tu badať posledné záchvevy slečny predstaviť sa v sexy móde. A čo je na tom najlepšie? Mike a jeho herecké alterego Austin Powers.(16.9.2018)

 • kingik
  ***

  Britney si bere na pomoc DJ Quallse, kterého hned v úvodu na taneční merendu pořádanou na hradě, vyhazovači nevpustí. Tím byl klip prakticky o hodně ochuzen, protože DJ Qualls se jevil jako osvěžující prvek do klipu, který příliš nepřekvapí, a ani písnička po hudební stránce nemá proporce songu, který by mně zněl. Nicméně na hradě lze spatřit Britney pohromadě s kontroverzním provokatérem Pharrellem Wiliamsem, od něhož bych čekal podstatně větší iniciativu, co do provokace cenzorů. A ono nic. Na závěr se objeví Austin Powers neboli Mike Myers a písnička je u konce. Režisér Dave Meyers točil s Britney nejeden její videoklip a jeho styl zpěvačku nikam příliš neposunul. Jeho klipy na mě vesměs působily nerozhodně a bez ujednoceného stylu, to tak nějak vycházelo na lepší průměr. Jenže netočil s nějakou okresní zpěvačkou, co ne a ne prorazit v talentové soutěži. Točil s Britney Spears, proto bych od klipů čekal něco velkolepého. Ano, snaha byla, ale do bombastičnosti to mělo daleko. Mně ten klip přišel tak nějak fádní s několika kvalitními a relativně zábavnými scénami, o které se postaraly známé tváře angažované to v klipu rozproudit. Ta sexuálnost mně na klipu připadala povrchní a současně až přeplácaná a do jisté míry předimenzovaná. Mé hodnocení: 60%(28.11.2013)

 • Marek1991
  odpad!

  Ďalšie zbytočné sexistické dielo, kde to ani Mike Myers nezachránil, nie ešte ostatní známejší účinkujúci. Kam ten jej manažment jej kariéru smeroval, to bolo choré.(27.11.2013)

 • - Tato píseň byla původně napsána pro zpěvačku Janet Jackson. Ta jí však odmítla a píseň připadla Britney. (R.K.)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace