Komentáře uživatelů k filmu (44)

 • haushinkaa
  ***

  Jako literární dílo samozřejmě skvostné, jako film už méně. Jakmile jsem uviděla menu na DVD, obličeje, barvy a tak všechno, přemýšlela jsem, jestli film bude francouzský, nebo polský... Nemýlila jsem se... Herci mi přišli moc křečovití a moc to na mě nezapůsobilo. I když hudba byla výborná...(9.1.2009)

 • wojciech
  odpad!

  To, k jakému účelu Wajda využívá Dostojevského předlohu a jakého prznění se přitom dopouští se mi prostě nelíbí. Dlužno říct, že nečíst knihu a nevztekat se tak kvůli tomu skoro při každém záběru, tak by můj problém s Běsy byl o poznání menší a těch pár hvězdiček by si přeci jen zasloužily - minimálně za nečekaně velmi podařené ztvárnění Verchovenského (které je také ale asi nejvěrnější své románové předloze).(18.3.2009)

 • babka
  ***

  Film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1992/93.(19.6.2014)

 • Rattlehead
  ***

  A. Wajda je bezpochyby skvělý režisér, ale tady si vzal příliš velké sousto. Zfilmovat Dostojevského je v podstatě nemožné, a tento film to bohužel potvrzuje. Sice obsahuje několik silných scén, ale ty jsou zajímavé spíše z literárního hlediska, než z hlediska jejich filmového zpracování. Podstatnou vadou na kráse je pro mě i skutečnost, že v tomto filmu snad nevystupuje jediný ruský herec. Omar Sharif je bezpochyby schopný herec, ale jako Rus opravdu moc nevypadá...(17.1.2011)

1 2 3 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace