Reklama

Reklama

Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising

(seriál)
  • Japonsko はじめの一歩 THE FIGHTING! Rising (více)

Recenze (7)

SonGokussj 

všechny recenze uživatele

Zápas Takamury tentokrát nebyl tak dokonalý jako v New Challenger, ale i tak poutavý. Jinak je to povedená klasika, není nutnost to zde nijak komentovat. Kvalita se drží, vtipné to je stejně jako první série, prostě... Ippo ;-) 85% ()

Petus 

všechny recenze uživatele

Ippo to měl těžké, potkal se s pravděpodobně nejhustějším záporákem celé série i své dosavadní pro boxerské dráhy a bylo to husté. Zdá se, že se ze mě stává nepokrytý fanoušek boxu, protože chci víc a nemůžu se dočkat až se konečně v ringu setká s Myiatou a dojde k velkému třesku. Doufám, že to bude brzo. ()

Reklama

fablefavorit 

všechny recenze uživatele

Nová série houževnatého boxera nastartovala bohužel dosti otřesným způsobem, kdy komplikovaný build-up na souboj proti Muži moře byl ze seriálu naprosto vypuštěn a v manze jeden z nejdramatičtějších zápasů je zde zredukován na pouhé dvě epizody. Chápu, že kvůli omezenému počtu dílů je třeba postupovat rychleji, ale tohle tempo Ippovi prostě nesvědčí. Naštěstí tento neduh do určité míry vyrovnává Ippův další soupeř, oproti kterému je Mashiba roztomilé kotě. Ippo po dlouhé době nastupuje proti někomu se skutečným talentem a tentokrát zkusí opravdu hodně. Flashback Kamogawa proti Americe je nejlepší část celé série, ale spíš bych si to dal jako film. Suma sumárum, Rising začalo slabě, až nakonec vygradovalo do strhujícího finále, kdy se může hrdě postavit vedle předchozích sérií. ()

Naslund

všechny recenze uživatele

Trvalo to pěkně dlouho, ale další Ippo je konečně tady. Moc nerozumím, proč hned začali Ippovou minulostí a trošku si nepřipravili diváka, ale neva. První soupeř vypadá dost filleroidně, tak snad se neponese seriál v tomto duchu.... Nakonec ten souboj byl docela dobrej v druhém dílu, ale dost mě mrzí, že Kamogawu dabuje někdo novej. Snaží se, aby zněl podobně a moc mu to nejde :( ()

Wysch

všechny recenze uživatele

Kamogavu dabuje, milej Naslunde, nekdo jinej, protoze puvodni daber, Utsumi Kenji, letos v cervnu umrel na rakovinu. Pozitivni aspon budiz to, ze byla potvrzena cast z mangy, v niz po druhe svetove Kamogava a Nekota bojuji proti Andersonovi :) imho nejlepsi cast cele mangy :) Budiz jeste zajimavost, ze Kamogavu ted dabuje Shozo Iizuka, ktery v Challengerovi daboval Miguela, trenera Bryana Hawka. Miguel se prave objevuje v manze v povalecne pasazi :) ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama