Nejnebezpečnější hadi světa

(TV film)
  • USA World's Deadliest Snakes

Tento pořad je sestřihem toho nejlepšího ze seriálu Nejnebezpečnější zvířata světa a odhaluje tajemství nejmazanějších predátorů naší planety. Za svou kořistí se plíží a potom ji bez varování napadnou. Jiní se pohybují oslepující rychlostí nebo útočí způsoby, jaké byste nikdy nečekali. Každý má speciální taktiku, která z něj dělá dokonalého predátora. Své skryté zbraně a překvapivé schopnosti Vám odhalí Nejnebezpečnější hadi světa. (oficiální text distributora)

Belsazar

Křovinář ostnitý (Bothriechis schlegeli), Užovka tygří (Rhabdophis tigrinus), Krajta písmenková (Python sebae), Mamba černá (Dendroaspis polylepis), Chřestýšovec běloretý (Trimeresurus albolabris), Bungar modravý (Bungarus caeruleus), Pakobra východní (Pseudonaja textilis), Ploskolebec vodní (Agkistrodon piscivorus), Bojga africká (Dispholidus typus), Anakonda velká (Eunectes murinus), Vlnožil hladký (Aipysurus laevis), Kobra černokrká (Naja nigricollis), Korálovec arizonský (Micruroides euryxanthus), Smrtonoš zmijí (Acanthophis antarcticus), taipani (Oxyuranus), Kobra královská (Ophiophagus hannah), zmije (Viperinae), Vodnář dvoubarvý (Hydrophis platurus), chřestýši (Crotalus) a Krajta mřížkovaná (Python reticulatus). / Velmi zajímavý sestřih těch hadů, které bychom nechtěli potkat. Z neznámých hadů mě nejvíce zaujali křovinář ostnitý a kobra černokrká, z těch známých krajta mřížkovaná. Během sledování mi několikrát zatrnulo, jen doufám, že se mi teď nebude o nich zdát. / Jed je silný a smrt přichází rychle. ()