Pusu! (festivalový název)

Горько!

Komedie

Rusko, 2013, 100 min

• Aljak

V čase môjho sledovania bolo na CSFD k tomuto filmu 10 hodnotení: osem z nich dávalo dokopy priemer neuveriteľných 80% + k tomu 2 odpady. Nejako som dúfal, že tých 8 nadpriemerných hodnotení dáva predpoklad k nejakej vydarenej ruskej komédii, ale až počas sledovania tohto "klenotu" som pochopil tie 2 odpady, ku ktorým pridávam tretí. Tento film nebol ničím iným len úbohou spleťou akože vtipných scénok, ktoré vyznievali v 99% prípadoch vyslovene trápne. Jediné čo ako tak pobavila bola scénka v "klenotníctve" (alias second-hand), kde dievčina zahlásila že by chcela mať prsteň od Bulgariho, a majiteľ záložne jej na to zahlásil, že určite majú aj nejaké prstene z Bulharska... Ale inak to bolo naozaj desne idiotské - vo všetkých smeroch.(2.3.2015)

Slušná šílenost.(7.3.2015)

Jelikož jsem to viděl v letadle, tak jsem se málem udusil smíchy ... házení holubů :D(25.6.2015)

Komedie o tom jak až moc se může pod*lat jedna bláznivá svatba. Byl to jeden z nejúspěšnějších ruských filmů. Světlakov z Jolki byl výbornej:)(21.5.2014)

• - Po snímku Stalingrad (2013) se jedná o druhý nejvýdělečnější ruský film roku 2013, v porovnání premiérových víkendů ho dokonce překonal. S rozpočetem 1 500 000 amerických dolarů vydělal do června 2014 vydělal 25 000 000 dolarů. (jirkah23)