Amnesiac

• Velká Británie Wyke Wreake
Velká Británie, 2013, 90 min

George Stobbart

Zdeptaná ženská sa po smrti svojho syna pokúša cez Ouija tabuľku kontaktovať svet duchov. Z psycho miestnosti oblepenej novinami sa ju snažia dostať jej sestra s priateľom, no onedlho sa kontakt podarí; ten kto sa ozve je však podivný chlapík, putujúci na druhej strane svojim osobným peklom. Dosť nudný, zmätený a zbytočne ukecaný britský horor, ktorému tú 1* dám len za atmosféricky nasnímané exteriéry, ktoré sa mi páčili. Akonáhle sa však dianie presunie do interiérov a tie otravné postavy sa začnú hádať o hovne, tak to pomaly ani nemá cenu pozerať. ()

Campbell

Neuvěřitelně nudná báchorka která se odehrává v jednom malým baráku, v jedné malé místnosti, kde 3 lidi vyvolávají ducha, a jak je známo tak se něco podělá. Ale mi se nemusíme bát, neuvidíme duchy, ani jakkoukoliv akci. Uslyšíme jen jak ty 3 lidi kecaj o minulosti. Tenhle film je děsně nezajímavej a při tom prostředí ze začátku vypadalo poměrně zajímavě. Bohužel z těch 90 minut mě bavilo asi tak 5. Slabý film který je vydal Midnight realease a kdybych ten film viděl o půlnoci tak po chvilce usnu. ()