Lana Del Rey - Young and Beautiful

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2013, 4 min

Handle

Lana Del Rey... je pravda, že ji nijak nezbožňuji, nicméně její hudba je opravdu výjimečná... Young and beautiful je nádherná skladba s úžasným textem i klipem. ()

ChArLeNe

Dosť nudná, nezaujímavá pesnička po hitoch Blue Jeans, Born to Die, Video Games. Klipy Lany Del Rey sa mi nepáčia, radšej si iba vypočujem jej pesničky. ()

Marek1991

Toto je Lana del Rey, akú ju mám rád. Znova nedáva ten výbuch, ktorý majú, či mali iní umelci a do svojich diel ho dávali ako Pavarotti, Ryan, či speváčka Dion, no ona si ide v akýchsi svojich medziach, kde umeleckosť a hravosť využíva po svojom a ide jej to, či klip, či hudba boli nádherné, ale ten povestný kliniec na koniec mi tam chýba. ()

corpsy

Song dáva najavo, že dámska časť obyvateľov tejto planéty, má jednu jedinú úzkosť. A to zostarnúť. A tento klip nám dáva najavo, že ak sa niečo podarí, nezostarne to nikdy. ()

Makky

Lana je drahokam súčasnej hudby. Dúfam, že si zachová svoju tvár a bude pokračovať vo svojej podmanivej tvorbe. ()

Babous

Písnička z Velkého Gatsbyho je krásná sama o sobě a když ji ještě k tomu doprovází art deco videoklip inspirovaný Disneyho Fantazií, co vytknout? Moje oblíbená část je, jak Lana odchází mezi bílé sloupy, to má prostě styl. Řekl bych, že pořádně vychutnat si ten klip může ten, kdo zmíněnou Fantazii zná a pochopí tu provázanost. ()

Prochy38

Píseň nádherná, skvělá práce hlasově dokonalé Lany Del Rey. škoda slabého videoklipu, kde se jedná pouze o chronologický sestřih událostí filmu. ()

FOCKE_WULF

Lanina hudba je krásná, oduševnělá. Jenom se nesmí poslouchat moc často, páč člověka napustí nihilismem a melancholií. ()

ynnel

Na to, jak písničku Young and Beautiful zbožňuji, mě v podání klipu dost zklamala. Ještě než jsem si klip pustila, myslela jsem si, že to bude jasná pětka, ale postrádalo to ten šmrnc, díky kterému se mi písnička tolik líbí. ()