All Star: What's Going On (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2001, 4 min (SE: 4 min)

• Marek1991

Britney Spears, Christina Aguilera, Gwen Stefani, Nelly Furtado, Jennifer Lopez, Alicia Keys, Lil Kim, Usher, Justin Timberlake, Ja Rule, Nas, Wyclef Jean, Fred Durst, Bono a asi aj iní, proste veľa umelcov sa spojilo, aby naspievalo ďalšiu z radi piesní na charitatívne účely, ďalšiu kde spájajú ľudí, no pritom všetci vieme, aké je to pokrytecké, elbo dnes je situácia tuším ešte horšia a tí, ktorí by to mohli zmeniť, tak nečinia a tí, ktorí to veľmi zmeniť nemôžu, tak na tých sa obracajú interpreti s akoby žiadosťou o pomoc. Bolo to milé, no nič viac.(27.11.2013)

Hezký nápad se zbavováním "slepoty" s různými slovními hesly, jinak bídný průměr, které nejspíše moc lidí neoslovil. Mne v dané době naprosto minul.(13.9.2018)

• PatrikP4

Klip ujde, ale to je tak všechno... Jedna část se mi líbila v tracku ale nic více...(25.7.2015)

Nejde o nič prevratné, songovo, natož klipovo. WE ARE THE WORLD nového milénia akosi nevyšiel. Ale na odfačujúcich sa speváckych superhviezd sa nepozerá zle.(25.8.2017)

• - Existují dvě verze klipu, včetně studiové. (NinadeL)