Ajťáci: Přichází internet (TV film)

The IT Crowd: The Internet Is Coming Special

Komedie

Velká Británie, 2013, 48 min

Hlášky: Roy: - "Hele Mossi, viděIs už to video, jak to mimino mluví francouzsky?" Moss: - "Je to virál od půI jedenáctý. Jasně, že jsem ho viděI." Roy: - "Musel sem bejt na záchodě." & Roy: - "Malí lidé nejsou rasa. Nejsme ve Hře o trůny."(21.7.2014)

Výborné ukončenie seriálu s dobrými nápadmi a skutočne ukážkou aká katastrofa je dnešný virálny marketing, kde ľudia sú schopní kohokoľvek odsúdiť na základe toho, že niekto si natočil niečo zaujímavé a je mu jedno aké to môže mať pre daného človeka následky. To je niečo, čo výrazne odsudzujem a je mi proti srsti. A seriál opätovne poriadne pobavil.(22.11.2015)

Pořádná dávka nostalgie a sympatická tečka za celym kultovnim seriálem. Je fakt velká škoda, že IT Crowd končej po čtyř epizodách, který však dle "americkýho sitcomovýho standardu" tvořej jednu sérii (24 dílů). Ale co se dá dělat. Aspoň, že jsem se slušně pobavil u prodlouženýho závěrečnýho dílu, ačkoliv jsou nejlepší epizody v původní stopáži ještě trochu jinde.(29.12.2015)

• geklon

Tohle byla nutnost. Nutnost rozloučit se s fanoušky, kteří tak prahli po nových dílech. Tak dlouho se čekalo na další séri,e až zájem upadl a to byl ten nevhodnější moment pro naservírování příjemného zavzpomínání, na jeden z nejlepší britcomů poslední dekády. Ještě, že se tým Linehana rozhodl legendu ukončit závěrečným vzpomínkovým dílem, kde se odkazuje na nejlepší gagy a momenty a né nějakou pátou serií, čí vzpomínám, sestavená již z natočených dílů. Děkuji. Tleskám. Když poslední hold nebudete brát jako poslední dílek skládačky, ale jako zákusek a dezert po vydatném čtyřchodovém meny, rádi pochválíte šéfkuře za vzpomínku nad tak výtečný gastrokomickým zážitkem. Já se bavil. A už teď se těším na další autorské dívadlo pana G.Linehama.(30.12.2013)

příjemné padesátiminutové rozloučení s oblíbenou trojicí ajťáků, které sice není v porovnání se všemi vtipy, s nimiž jsme se setkali během předchozích 24 dílů, kdovíjak originální, ale jelikož víte, že je to (pravděpodobně) naposled, tak to vlastně vůbec nevadí, spíš naopak.. a sranda to pořád je.. takže zasloužené 4*(2.10.2013)

• - Ve scéně, kdy reportér hlásí pohoršení celé země nad tím, co Jen (Katherine Parkinson) a Roy (Chris O'Dowd) provedli, běží na pozadí řada snímků rozhořčených lidí. Na jednom je poznat i budova, která sloužila jako fara v seriálu Father Ted (od r. 1995), který stejně jako seriál Ajťáci (od r. 2006) vytvořil Graham Linehan. (Kaston)

• - Závěrečná speciální epizoda byla odvysílána 27. září 2013, tedy více než 3 roky po skončení 4. série seriálu Partička IT (od r. 2006). (maseer2)