Reklama

Reklama

Ajťáci: Přichází internet

(TV film)
  • Česko Ajťáci: Jde po nás internet (více)

Není radno dráždit bosou nohou internet. Grandiózní finále britského kultovního seriálu. Čas o něco poskočil, ale v suterénu Reynholm Industries se zdá být vše při starém. Zatímco Moss obdivuje znalosti marvelovského universa Royovy nové přítelkyně Alice, Jenny laškuje s fešným prodavačem v nové kavárně hned za rohem a Douglas plánuje účast na monstrózní párty, organizované majitelem nejlepšího řetězce striptýzových barů v Soho. Obraz všeobecné pohody však při bližším pohledu již začíná vykazovat drobné vady na kráse. Co mohla jen Alice myslet tím, že Roye označila za emocionálního artistu? A proč je nová webizoda Mossova herního magazínu tak k uzoufání nudná? To vše jsou ale skutečně jen drobnosti, blíží se mnohem fatálnější katastrofa. Zdánlivě banální incident s bezdomovkyní a malým prodavačem kávy se stane virálním videem roku a přivolá na hlavy nešťastného Roye a Jenny nejen Douglasův hněv, ale co je mnohem horší, hněv celého internetu. A jak známo, před internetem není úniku. Ještě že zaměstnanci oddělení IT Reynholm Industries umí v okamžicích krize držet při sobě! (Česká televize)

(více)

Recenze (100)

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Sice už ne tak vymazlené, jako předešlé seriálové epizody (i když i mezi nimi se sem tam, výjimečně, našel slabší díl), ale i tak důstojné zakončení(?) mého nejoblíbenějšího seriálu. Potěšila i přítomnost už opět goticky vymalovaného Richmonda. Přesto tak nějak doufám, že už necháme Roye a Mosse pěkně ve sklepě samotné, páč mám takové blbé tušení, že další řada by už vařila z vody. ()

oasismanik 

všechny recenze uživatele

V čase, keď prišlo IT crowd, bol seriál okamžite útok na moju seriálovu top 10, časom som našiel aj o dosť lepšie a vtipnejšie seriály, väčšinou aj staršie ako IT crowd, len som ich dovtedy nevidel. Schválne si pozrite Black Books a zároveň IT crowd a uvidíte ten obrovský rozdiel. No dobre, možno nie obrovský, ale veľký určite...Prednedávnom som sa len tak túlal v rebríčkoch na csfd a nostalgicky som si pri pohľade na týchto troch bláznov spomenul na 'Good morning, that's a nice TNETENNBA'. Netušil som, že bol natočený nejaký rozlúčkový diel, tak som sa hneď do toho pustil..ale hej, dostavilo sa všetko: humor, nostalgia, tie absurdné charaktery ostali rovnaké. Chýbajú mi časy, keď som bol na strednej a mohol som počas prázdnin čumieť na všetky možné seriály od rána do večera, títo blázni boli medzi nimi a neľutujem čas strávený s nimi. ()

Reklama

jirkis 

všechny recenze uživatele

Super zakončení tohoto úžasného seriálu. Dokazuje fakt, že nápady na vtípky tu stále jsou a úspěch, který tento seriál získal a inspiroval několik dalších sitcomu, je chvályhodný. Proč musí být konec? Podle mě je toto nejlepší sitcom...Dám 4* jen proto, že jsem čekal od úplného konce trochu víc. Čekal jsem tolik let..... ()

james11 

všechny recenze uživatele

Že existuje poslední filmový díl, jsem se dozvěděl nedávno a spíš jen tak trochu náhodou... To je asi největší problém tohohle filmu, vyšel v době, kdy diváci na IT Crowd skoro zapomněli, a proto má na rozdíl od seriálu tak málo hodnocení. Kvalita této "epizody" je asi trochu horší, než jsem byl zvyklý u seriálu, ale pořád to bylo důstojné rozloučení s tímto seriálem. ()

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Na záverečný seriálový špeciál, ktorý sa vyznačuje predovšetkým dvojnásobnou dlžkou, museli fanúšikovia čakať dlhé tri roky. Stálo vôbec čakanie za to? Ak sa veziete na vlne nostalgie, viacero narážok a návrat starých postáv budete kvitovať a možno aj ľutovať, že je koniec. Ak však čakáte humor adekvátny tým vrcholným epizódam, budete to mať ťažšie. Ja z pohľadu diváka, u ktorého kredit seriálu s každou ďalšou sériou mierne upadal, hovorím len "nebolo to zlé, ale nedalo sa za ten čas prísť aj s niečím lepším?" ()

Galerie (2)

Zajímavosti (9)

  • Ve scéně, kdy reportér hlásí pohoršení celé země nad tím, co Jen (Katherine Parkinson) a Roy (Chris O'Dowd) provedli, běží na pozadí řada snímků rozhořčených lidí. Na jednom je poznat i budova, která sloužila jako fara v seriálu Father Ted (od r. 1995), který stejně jako seriál Ajťáci (od r. 2006) vytvořil Graham Linehan. (Kaston)

Reklama

Reklama