poster

Top Gear: US Special (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show / Komedie

Velká Británie, 2007, 60 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (24)

 • IvcaSammet
  *****

  Tento speciál mám opravdu moc ráda. Nejen kvůli tomu, že je úplně první - pokud samozřejmě nepočítáme Olympijský speciál, který se ředí do trošku jiné skupiny speciálů, a proto že je opravdu hodně vtipný, ale taky proto, že je opravdu docela dost drsný. Opravdu kluky obdivuju, že onu situaci v Alabamě zvládli tak jak zvládli, a podle mého, je docela dobře, že to ukázali, Ameriku ve svém pravém světle, žádný Americký sen, který i v dnešní době má před očima spousty lidí. Každopádně nejde jen o Alabamu, celkově si myslím, že to byl asi nejdrsnější speciál, nebo jeden z nejdrsnějších ... Každopádně musím naprosto souhlasit s Jeremyho závěrečnou 'bombou na konec', opravdu nejezděte do Ameriky ... Jde vidět, jak zfanatizovaný národ to je a to nikdy nevěstí nic dobrého ...(12.3.2014)

 • Lisiana
  *****

  ,,Dnes večer si James oblékne pruhovaný svetr, Richard pozdraví pána a já uteču od tabule...'' Miluju hlášky těhle borců, jejich suchý humor a chemii mezi nimi. A úplně nejvíc jejich experiment s auty popsanými pro jižanskou Alabamu absolutně nepřijatelnými nápisy, typu,,Hillary for President" či ,,Man-Love Rules, OK?" U mne vedle Olympijského a neuvěřitelně a extrémně ujetého Vietnamského nejlepší speciál.(23.9.2014)

 • Romix003
  *****

  Hodinové zesměšňování hloupých, tlustých a zfanatizovaných Amíků, to je speciál podle mého gusta.(18.1.2015)

 • Nathaniell
  *****

  Jeden z nejlepších speciálů, co se série Top Gear týče. Svatá trojce se podívala do USA a nenechali na nich nit suchou. Kromě hlášek, které už jsou legendární, málem jedení veverky (než Jeremy přivezl krávu), bych rád ještě vyzdvihl vynikající soundtrack, který zlepšuje celou autentičnost. Co si taky budeme pamatovat, jsou parchanti z Alabamy. Prej sladký domov. IDIOTI to jsou!! Střílej si do vlastní značky!!!! ... ... Následné věnování vozů potřebným (nebo alespoň snaha o to) byly odlehčením na závěr. I když se tak zase ukázala americká idiocie... 5*(25.2.2019)

1 2 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace