poster

Pohled zevnitř: Americká mafie (TV seriál)

 • USA

  Inside the American Mob

Dokumentární

USA, 2013, 6x45 min

Kamera:

Robert Barocci

Producenti:

Eliza Hindmarch

Scénografie:

Adrina Rose Garibian
(další profese)
 • cpt.Lynch
  ****

  Poměrně komplexní dokument zachycující vzestup a pád italsko-americké mafie. Zatím to asi nejlepší co bylo na dané téma natočeno. 4,5*(4.1.2016)

 • kapsomut
  *****

  Naprosto dokonalej dokumentární seriál o mafii(11.4.2015)

 • Fanucci
  *****

  Moc zajímavé hlavně díky schopnosti dát významné mafiánské události do souvislostí a odhalit pro mne dosud neznámé autentické video záznamy, audio nahrávky a fotografie.(6.10.2014)

 • Wiikii
  ****

  Zajímavý pohled na asi nejdůležitější moment s bojem proti organizovanému zločinu. Tento dokument vám ukáže jaké rodiny vládly v 70 letech New Yorku, příběh Joe Pistona, tajného agenta a mafiánské postavy, které mu nevědomky dopomohli až k nejvyšším pozicím jedné z rodin. A bonus k tomuto všemu, opravdová zpověď, opravdového mafiána Michael Franzese... HODNOCENÍ: 75% (4*)(26.10.2013)

 • Drom
  ****

  Čtyři hvězdičky, ať nežeru. Ale s vodřenýma ušima, protože i když se jednotlivé díly příjemně prolínají a představení mafiánské organizace Cosa nostra je celkem povedené a koukatelné, nevyhnuli se tvůrci drobnému opakování a vycpávkám z dramatických keců. Ale docela se snažili, i když tahle ztráta stopáže a fakt, že se pokusili pokrýt komplexní téma v poměrně dlouhém čase jen prostřednictvím šesti pokračování, znemožnilo uvést podrobnější informace. Asi kmotři ze studia nedali větší rozpočet, škoda.(26.2.2014)