Ggogdoogagshi

• Jižní Korea 꼭두각시 (více)

Dellamorte

Nešťastnou formou spracovaný celkom slušný námet, ktorý zbytočnými erotickými vsuvkami pokúšal divákovu trpezlivosť. Z neplánovaného vzťahu psychiatra s pochybnou pacientkou, preplnenou nemalým tajomstvom sa dalo vyžmýkať ďaleko viac, čo vlastne dokázal žiaľ až záver. Miestami plasticky pôsobiaci snímok dvíha na úroveň sledovatelnosti len námet, titulné bábky a záver, no aj ten sa v dnešných krvavých dávkach spoľahlivo stratí. ()

EvilPhoEniX

Puppet se na první pohled jeví jako duchařina, omyl! Je to čísté erotické drama, kde se 15 minut vkuse intenzivně píchá, beze srandy! V posteli, ve sprše, na stole, Ki-jun Won se s tímhle opravdu nesral! Ke konci se naštěstí přitvrdí a předvede nám alespoň jednu slušnou gore scénu, ale film skončí dříve, než bych řekl švec. Slabota a označení horor je velmi klamné. ()

Alisha666

Našel jsem tohle pod štítkem "horror". Proč. Proč! Měl bych dostat sakra velkou medaili, že jsem to dokoukal. I jako thriller to bylo fakt špatné. Film dohromady o ničem a o hovně. Ještěže ta hlavní psychopatka byla tak pěkná. ()