poster

Surfařky z vesmíru (TV seriál)

 • Austrálie

  Lightning Point

 • Německo

  Alien Surfgirls

Rodinný / Fantasy

Austrálie / Německo, 2012, 26x25 min

Scénář:

Sam Carroll

Hudba:

Ricky Edwards
 • Vavča
  ****

  Hej, to je tak sprosté a nespravedlivé hodnocení od ostatních. Je vidět, že většina v sobě spolehlivě odstřelila dětské já. Pravda námětově se to podobá mnoha jiným sériím, jenže má to svoje klady, pro pubertální děti do 15 let a lehce nad ideální. Jednou jsem prostě kontroloval, čím nám to Česká televize kazí mládež a ejhle po prvním dílu minulou neděli pocity závislosti (a někdy guilty pleasure jako hrom). Podle mě je to velmi svěží, hravá, uvolněná série, která nic nepředstírá, dá fajn charaktery, kdy Phillipa Coulthard oddře nejvíce herecké práce (není supr kráska, ale má charisma), ačkoliv ji zastiňují kočky jako Lucy Fry (Zoey) a neskutečně krásná Jessica Green (Kiki). Alienky si řeší svoji agendu odcestování, city, přitom trochu zasurfují. Ideální relaxační série, to že je něco pro děti, neznamená, že je to hloupé. Není to vůbec trapné, podbízivě moralistické, celkem často je to vtipné, dobré obsazení, hudba, skvělá kamera. Původně jsem tomu chtěl dát jen tři hvězdy, ale má to fakt svoje kouzlo, pocity provinilosti ve Vás vzniknou nikoliv snahou tvůrců o dokonalý fanservis, ale prostě předkládají pastvu, která se každý den nevidí. Chci se vydat surfovat do Austrálie. Jestli dáváte přednost původnímu znění jako já můžete, ale ani dabing není špatný.(19.12.2014)

 • Kothy
  **

  Děj sice není nic moc a připomíná mi to spíš Četníka a mimozemšťany, ale holky jsou docela pěkné. :)(1.1.2015)

 • Simpoch
  *****

  Miluju Kiki! Tahle pohádka je fakt super, ale s dabingem bych to neriskoval... Palec hore.(15.6.2015)

 • tyna97
  ***

  A já si říkala, co se bude dít těch ostatních 25 dílů, když hned v prvním zase odletí. Takže neodletěly a nejspíš budou hledat novou loď či co.. Ale první díl zatím fajn :)(5.7.2014)

 • inutihar
  ***

  Něco jako Spadla z oblakov, ale se surfařkami. Guilty pleasure jak vyšité. V češtině to je stejně debilní jako v originále :-) Ale ty vlny na Gold Coast... Nádhera.(5.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace