Misfits CZ

(amatérský film)
všechny plakáty

verbal odpad!

Jednou ke mě v cukrárně přiskočil nějaký nezletilý bukvičák v klobouku od Gucciho, ochmatal mi ruku, a od té doby kromě obvykle nadpřirozených schopností mého přirození, i když mám třeba trojku v žíle, vždycky, ale úplně vždycky dopadnu do perfektního telemarku. Akorát to pokaždé zapomenu natočit na mobil jako tenhle homopáreček napřesdržku frajeřících, nezletilých kokotků a tupá pipka, co hrdě v šestnácti vystavuje na odiv svou myšelínskou pneumatiku. Databáze upadá. Už sem opravdu nahodí kdejaké svinstvo, viď Korpiči! Měl bys být vděčný za to, že už tu netrapasíš se svými velesračkami jen ty a napálit tomu pět jako sobě. Po zhlédnutí této dementní odpornosti jsem se rozhodl, že i já defloruji pole amatérského filmu a nechám si nahodit profílek velkého tvůrce. Vykopal jsem totiž Nokii 3410 s VGA kamerou a v hlavě se mi vylíhnul scénář k existenciálnímu dramatu s filosofickým přesahem o vyexování půllitru vodky. Bude se to jmenovat Pobblit: Cesta tam a zase zpátky CZ. Samozřejmě s hvězdným obsazením, budu zcela nahý. ()

RedAK odpad!

To jsem tuhle na jůťůbku hledal dokument "lidé postiženi demencí a jejich sociální zařazení" a vyskočilo tam na mě toto. Jak již zde bylo trefně poznamenáno, každý amatérský počin by měl mít nějakou úroveň, což se evidentně úplně nepovedlo, neboť při sledování této zhůvěřilosti se i moje chlupy na varlatech styděly tak, že se sbalily a dobrovolně emigrovaly do prdele. Nejlepší herecký výkon ve videu předvedl každopádně chodník, po kterém ty tři píče šly, i když to taky nebylo úplně nejlepší, ty geometricky nepřesně poskládané dlaždice mě neskutečně iritovaly! Mimoto by mě zajímalo, se kterým zdejším editorem Tomáš píchá, protože si nedokážu racionálně vysvětlit, kde se tady tato fekálie vzala. Večír, až se nadopuju vydatným pečeným bůčkem, trojitým Happy Mealem a zapiju to litrem kakaa, poprosím ségru, aby mě natočila při vyčerpávajícím sraní a běda, milá databáze, jak tu záhy nebudu mít, hned vedle pana Dokoupila, svůj profil tvůrce nevídané sračky. ()

Segrestor

Určitě je důležité uvědomit si, že žádný učený z nebe nespadl, ani není nikdo obdarován zázračnou schopností, která by mu umožnila napoprvé natočit druhý Schindlerův seznam na první dobrou. Snad jedině ve fiktivním světě „zmetků“. Bohužel, naše realita je jiná a tak vznikají filmy jako třeba tento nebo celá filmografie Cejpka a Veselého, nebo bří Korberů, diletantů nové doby. Parta spolužáků se rozhodla vyrobit filmovou poctu svému idolu a já říkám, že je to dobře. Fajn nápad, podporu si to zaslouží. Z krátkého snímku lze snadno vyčíst, že se nejedná o prvoplánovou hloupost, jen o nevydařenou snahu něco vytvořit. Něco jako špatně překreslená šablona. Tohle se dá ale léčit. Poctivou prací a cvičením k sebezdokonalování. Mládežníci, autoři a protagonisté, mají před sebou mnoho času, aby své nápady přivedli k dokonalosti. Autoři snímku Misfits CZ se snaží, jen doplácí na svou nezkušenost a neschopnost tvorby v kolektivu. Proto v tomto snímku sledujeme kiksy především v hereckých projevech. Dále také nefunguje kamera a střih. Technická stránka lze u prvopočinu tak výrazně mladých tvůrců omluvit, co je však neomluvitelné je šlendrián, díky němuž připustili scény zmařené smíchem herců či chováním mimo roli (založené ruce, pohyby očí, cuky, přešlapování apod.) Každá chyba, především u věčně pochechtávající se dívky, měla tvůrce donutit scénu natočit znovu. Výrazným prvkem vyslovených neherců je jedině ten hoch v černé mikině. Na něm jde znát, že se jedná o přirozený herecký talent. Bylo v něm cosi, co značilo, jak se lidově říká: když ho mouchy neposerou, tak z něj něco bude. Na něm ten snímek stojí, ale zároveň padá, když udělá sebemenší chybu. Tak chlapci a děvčata, točte, točte, točte. Méně přihlouplých úšklebků do kamery a máte na stole seriozní tribut skutečně famóznímu seriálu, adekvátní svému věku a amatérismu. ()

Jezinka.Jezinka

Víte co, děcka? Hrát neumíte, napsat scénář kloudně neumíte, zvuk udělat neumíte, mluvit neumíte a neumíte ani přepsat mluvený text do titulků. Ty hrubky jsou možná znakem toho, že jste drsní jak Chuck Norris a zadek si utíráte šmirglpapírem (ne, nepřeji si vidět tuhle zázračnou schopnost v dalším díle), ale ve filmu to vypadá neskutečně hloupě. Nemluvě (pro sebe tímto činím výjimku a mluvit o tom budu) o tom, že titulky v případě, jako je tenhle, mají být přepisem toho, co postavy říkají, ne záznamem toho, co by říkat měly. Ale, neznalá naprosto britského seriálu, na který navazujete, netušila jsem, o co jde a ta špatně napsaná, natočená a zahraná myšlenka mi připadala zajímavá, je z toho vidět snaha a zjevné nadšení, naposledy potom - hnuli jste korbičovi žlučí a jeho malichernou dušičku přinutili plakat. Tohle není žádné veledílo, ale dříme ve vás potenciál jednou natočit něco takového, že se z toho amatérská scéna posadí na zadek a vaši závistiví nepřející kolegové si půjdou hodit mašli. ()

Peytl

Tak tedy... Tomáš, Adam a Rudolf, měli raději táhnout na golf, ovšem, když už se rozhodli jinak, či je snad sám Osud zavál do vod uměleckých, pak měla jít veškerá kolegialita a loajalita do prdele (oblíbený to výraz amatérského filmáka) a minimálně slečnu Élišku, bez byť náznaku talentu, kopnout do mohutné zádě a doporučit hodiny kalanetiky. Je pak mnohem tristnější vidět matrónu ve věku, kdy i pes je ještě junior, než více či méně zdařilé filmové pokusy... a hokusy. Ale dost o exteriéru zúčastněných, na toto téma zde již hovořil všemi uznávaný debil Korpíč a já jen zamáčknu slzu ve svém gerontském oku, páč ze mě mluví jen závist nad holobrádkovským věkem protagonistů. Hele, prdel je to veliká a mně, cynickému rypákovi navýsost sympatická a to i přesto, že můj oblíbenec RedAK mi za to zlomí nosní přepážku. Jasně, pistole, pičoviny, parakotuly, popobíhání,polovičatost a poloopice v paruce, k popukání, ale co. Po všem, čeho jsem se zde na Hovnobázi již stačil dočkat, Vám, milé děti, držím pulec, nicméně nebudu chválit přehnaně, protože frontman s kapucí by byl už pak na základce bezprecedentní mrdák a to si mé ego nemůže dovolit. Takže, zmetci, perte to do mě, dětské hry jsou tak krásně nevinné. ()

korbitch22 odpad!

Kluci, na hlavu míň gelu, do hlavy víc mozku, čas strávený točením, věnujte učení a třeba z vás nevyrostou jednou tak strašně pózerský hovada, na jaké teď momentálně vypadáte.Strašná sračka, už jen v úctě k originálu.0%. ()

Vxxx odpad!

Co tohle dělá na csfd?! Je rozdíl mezi amatérským filmem a "jedno odpoledne jsme se s kámošema nudili"... a mimochodem ke komentáři od Lolicek123... Seems legit :D Odpad... ()

Helo

3 minuty... déle jsem nevydržel. Chápu, že je to amatérismus, ale i ten by měl mít nějakou úroveň. Tohle by natočil každý s mobilem, co má lepší foťák (kameru) a noťas s Windows Movie Makerem. ()

alchac

Ty vole, to byl zase den totálně na hovno. Holt jsem šel zase do práce. Ano přesně - jsem vůl. A ještě k tomu na ČSFD narazím na nějaké MisshitsCZ! Ale co, chci zažít něco nového, tak si vrazím sirky mezi víka a s kiselím vírazem v ksychtovi to přetrpím. A nakonec si řeknu, že budu hodný. Dokonce velmi hodný a napálím manifestačně a naprosto neobjektivně a nezaslouženě rovnou za tři. Proč? Ano, je to příšerné, a to dokonce velmi. Na druhou stranu, jak zde již obdobně napsali moji oblíbení poživatelé Jezinka, Segrestor a Svatý, tak přes všechny olbřímí nedostatky je z toho alespoň cítit upřímná snaha zúčastněných a jsou vidět i náznaky možného budoucího progresu. Vidět cosi takového u zde odpadujícíh Kór píčí bych pokládal za zázrak, který by mne snad pohnul uvěřit v existenci nějaké božské bytosti. Jojo, závist je sviňa. Ono už jen fakt, že byť jsou Misfitové technicky hrozní, tak jsou na tom v daném ohledu pořád o několik světelných let lépe, než všechny dosavadní Kórpíčí audiovizuální zločiny proti lidskosti, to musí nasrat. No a vidět díky Misfitům dokonce slovutného maestra Kuchtíka22 někoho vyzývat k většímu zapojení mozkovny, no uznejte - to je prdel k nezaplacení! Už jen díky tomu má existence tohoto dílka smysl! P.S.: Sorry, Drome. ()

wafc

Korber je pouze frustrován tím, že ho předčil čtrnáctiletej kluk a to hned svým prvním počinem. Už jen jeho nick je znakem jeho totální primitivnosti a absence originality. Z něj si opravdu nic nedělejte. Ale menší radu bych, jakožto absolutní laik, neznalec a opovážlivec, přecejen měl. Než vypustíte video do světa, tak ho pusťte nějakému, alespoň o pět let staršímu, člověku, který vám zhodnotí frekventovanost sprostých slov. Má čistá duše jich byla přesycena. Hodně zdaru do dalších počinů. ()

toi-toi odpad!

To video vraj kúpili na bratislavskej Vysokej škole múzických umení. Púšťajú ho prijatým na uvítacom dni na škole. Rektor vraj pri tom hovorí, že ak niekto nich v živote spácha niečo podobné tak mu varlata napchajú do mlynčeka. Prípadne ak bude ženského rodu, dostane do pošvy zapnutý ručný mixér. Rovnako ako by si zaslúžili tvorcovia tohto amatérskeho "filmu". ()

Stanley619 odpad!

Ty vole, dejte si facku! Hlavně ty v tý černý mikině. Jsou amatérský filmy a amatérský sračky. Tohle je jedna z největších sraček, kterou jsem kdy viděl. Doufám, že autora zažalujou za zneuctění značky Misfits, protože tohle si ani nic jinýho nezaslouží. Vždycky se snažím dát za něco aspoň jednu hvězdu, ale u tohohle to fakt nejde, sorry... ()