Gun Woman

Kurando Mitsutake

Dean Harada

Scénografie:

Steve Ochoa

Bože, ta neklidná kamera už mě vytáčí. Tady je strašně moc vidět, jak je zbytečně nadužívána. Jinak se ale jedná o výborné béčko, od kterého dostanete to, co čekáte. Je to místy neskutečně tuctové, ale jsou tu výborné ujeté nápady, které sice logicky nefungují, ale jinak vypadají moc dobře. Japonci jsou skvělí magoři a v tomhle podání dokazují, že si dovolí hodně. A proč ne?(24.7.2014)

V podstatě se shodu s komentářem George Stobbart(a). Jen dodám, že jsem rád, že to nebyla šílenost ve stylu The Machine Girl, ale na druhou stranu jsem od tohoto kousku čekal něco víc než čím nakonec byl. Navíc část filmu kde se bývalá smažka zaučuje v chladnokrevnou killerku nudí a místy to vyznívá komicky. Průměr.(18.1.2016)

• Pedestrian

Slušné. Oproti klasickým japan revenge filmům z 80. let je to ještě čajíček, ale aspoň to má trochu mozku a i ten příběh a jeho vývoj není vysloveně zlý. V závěru to už všechno jde trochu do kytek. A Noriaki Kamata jako Hamazakiho syn je vyloženě hnusák k pohledání. A nesmíme ani zapomenout na nejpraktičtější využití vlasů v historii filmu. Silné 2.(20.7.2014)

• Frajer42

Soundtracku solidní kvality je v tomhle debilním nesmyslu až škoda. Naprosto stupidní příběh, špatně nasnímáno a ještě hůře zahráno. Tohle vše snímek nabízí. Blbější herce jsem nikde hoOodně dlouho neviděl. Film na sto honů páchne amerikou a s Japonskem má společných maximálně pár párů šikmých očí. Jsem vážně frajer, že jsem to utrpení dovedl hravě snášet až do konce. Zavzpomínal bych, kdy naposledy jsem zahlédl něco tak nepovedeného, ale tak daleko moje paměť nesahá.(7.7.2014)

Gun Woman je totální POLOAMATÉRSKY natočená sračka, pardon za ten výraz. Déčková hudba, céčkový look, béčkový scénář... áčková Asami. Pokud někdo náhodou pamatuje éru osmdesátkových VHSek, ví, co si má představit. Hudební doprovod opravdu osmdesátky, scénář jakbysmet, ke všemu okořeněnej o typicky japonský úchylárny typu nekrofilní retard, ale řekněme si narovinu, že i v tom je jakýs takýs kouzlo Gun Woman. Asami řekne za film jedno slovo, ale zato 40 minut pobíhá nahá, všechno ostatní nemá cenu nějak výraznějš komentovat. Rozhodně bych film nedoporučil filmovým fajnšmekrům a odpůrcům japonské krve. Ale kouzelnej pro openminded pýplz určitě je :)(20.7.2014)