Gun Woman

Kurando Mitsutake

Dean Harada

Scénografie:

Steve Ochoa

Doktor, ktorému sadistický milionár zabije ženu sa rozhodne pre netradičnú pomstu. Zmocní sa mladej ženy, vytrénuje ju na profesionálnu vrahyňu, implantuje jej do tela zbrane a ponúkne jej slobodu, pokiaľ sa jej podarí splniť úlohu a pri tom nadobro nevykrvácať. Bizarný, brutálny a špinavý, japonský revenge počin, ktorý sa pohráva so svojim subžánrom a snaží sa zo svojej jednoduchej podstaty vytrieskať viac. To sa mu občas aj darí, navyše ponúka pestrú paletu postáv na ktoré divák nezabudne (hlavný záporák je top psycho!) a emotívny príbeh zaliaty v množstve krvi. Ale na druhú stranu; nič ma v tom nenadchlo až tak moc, aby som mal potrebu hodnotiť vyššie.(29.6.2014)

• Pedestrian

Slušné. Oproti klasickým japan revenge filmům z 80. let je to ještě čajíček, ale aspoň to má trochu mozku a i ten příběh a jeho vývoj není vysloveně zlý. V závěru to už všechno jde trochu do kytek. A Noriaki Kamata jako Hamazakiho syn je vyloženě hnusák k pohledání. A nesmíme ani zapomenout na nejpraktičtější využití vlasů v historii filmu. Silné 2.(20.7.2014)

Gun Woman je totální POLOAMATÉRSKY natočená sračka, pardon za ten výraz. Déčková hudba, céčkový look, béčkový scénář... áčková Asami. Pokud někdo náhodou pamatuje éru osmdesátkových VHSek, ví, co si má představit. Hudební doprovod opravdu osmdesátky, scénář jakbysmet, ke všemu okořeněnej o typicky japonský úchylárny typu nekrofilní retard, ale řekněme si narovinu, že i v tom je jakýs takýs kouzlo Gun Woman. Asami řekne za film jedno slovo, ale zato 40 minut pobíhá nahá, všechno ostatní nemá cenu nějak výraznějš komentovat. Rozhodně bych film nedoporučil filmovým fajnšmekrům a odpůrcům japonské krve. Ale kouzelnej pro openminded pýplz určitě je :)(20.7.2014)

Hodně násilný Japan Shock revenge thriller! Spousta krve, nahoty, sexu, nekrofilie no uff pro běžného diváka velmi těžce strávitelná záležitost, ale kdo je otrlý jako já, tak klidně do toho. V rámci revenge žánru film určitě nedělá ostudu. Ovšem story, herci a vše ostatní stojí za prd, ale to se zde dalo čekat. 60%(1.7.2014)

• Frajer42

Soundtracku solidní kvality je v tomhle debilním nesmyslu až škoda. Naprosto stupidní příběh, špatně nasnímáno a ještě hůře zahráno. Tohle vše snímek nabízí. Blbější herce jsem nikde hoOodně dlouho neviděl. Film na sto honů páchne amerikou a s Japonskem má společných maximálně pár párů šikmých očí. Jsem vážně frajer, že jsem to utrpení dovedl hravě snášet až do konce. Zavzpomínal bych, kdy naposledy jsem zahlédl něco tak nepovedeného, ale tak daleko moje paměť nesahá.(7.7.2014)