Čtyři pohlední a sexy Afroameričané Jackson Smith, Brian Palmer, Derrick West a Terry White jsou bratři pojí je dlouholeté přátelství a zažili už spolu spoustu veselých eskapád. Všem se velice líbí ženy, ale každý z nich má momentálně své vlastní trable. Playboy Terry uvažuje tom, že do toho konečně praští, zatímco Jackson se závazků přímo děsí, takže setkání s přitažlivou Denisou mu značně zamotá hlavu. Derrick si neví rady, jak skloubit kamarádství s nároky své ženy, zatímco Brian zuby nehty brání svou staromládeneckou svobodu. Sex, láska, přátelství a rodina to jsou hlavní témata, okolo nichž se točí příběh čtyř mužů, kteří ještě leccos nevědí o ženách ani o sobě. (oficiální text distributora)

Trailer

Juto

Film o o priateľstve a láske k ženám. Nečakal som že ma film bude až tak baviť lebo černošské filmy nie sú až tak dobré.Majú zlé scenáre.Ani tento film nemá super scenár. Ale aj tak ma to bavilo. 6/10 ()

Tomislav

Nic světoborného, spíše oddychová zábava, ale za těch pár skvělých vtipů si to zkrátka 3 hvězdičky zaslouží. Věta: "Express yourself" mě díky kontextu v jakém je ve filmu použita bude ještě dlouho rozesmívat. ()

BuddyO

Docela zbytečný film, který mě ale uplně nenudil. Chyběla mu však určitá "černošká" atmosféra, kterou bych u filmu tohoto typu očekával. 50% ()