• Bozvav
  **

  Začátek mne vcelku navnadil. Tedy ne že by šlo o bůhví jaký klenot, ale seriál v prvních pár dílech působil vcelku koukatelně. Jenže s každým přibývajícím dílem se čím dál víc zamotával, dialogy byly pořád trapnější a trapnější, spousta dlouhých a hluchých míst. Kdyby obě řady secvakly každá do 4 dílů, rozhodně by to bylo lepší. první řada ta k za 50%, druhá ještě něco méně. Třetí snad už nenatočí a pokud ano, tak já se rozhodně koukat nebudu. A nebo budu, neb jsem praštěná, když jsem zvládla i většinu dvojky.(15.12.2015)

 • Gogo333
  *

  Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 23 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 9+1 _ Knižní předlohu jsem nečetl a o seriálu jsem si moc nezjišťoval. Očekával jsem něco jako Charmed nebo Eastwick, bohužel nedostal. Herecké obsazení je otřesné, na nikoho se nedá koukat, příběh taky za nic nestojí a celé je to hrozně nudný. Bylo mi to jasný, že to takhle dopadne, hned když jsem u první epizody viděl logo stanice. Přeci jen stanice je pro maminy a teenky a celý den jede převážně tupou romantiku. Kdo chce vidět něco kvalitního o čarodějkách, tak radši šáhněte po luxusní třetí sérii American Horror Story. Navíc to vypadá, že čarodějky jsou na vzestupu a že se dočkáme nových Charmed o kterých se momentálně jedná. 30%(27.10.2013)

 • BaHa
  **

  Hodně jsem váhala mezi 3 a 4 hvězdami...Ale nakonec čtyři vzhledem k některým hodně, dle mého, nespravedlivě, nízkým hodnocením. Začátek je slabý, rozpočet se rozhodně podepsal na efektech. Ale příběh se brzy rozjede, tomu navíc lichotí krátká (10 dílů) první série. Takže za 4, možná z nostalgie k Charmed, ale rozhodně se budu dívat na druhou sérii. A jelikož druhá série je naprostá tragédie a oproti té první tam chybí slušný příběh, který by vykupoval mizerné herecké výkony a hloupoučké dialogy(11.2.2014)

 • A_san
  ****

  Jsem hodně zvědavá, jak to bude dále pokračovat. Zatím se mi seriál náhodou moc zamlouvá, i když pilotní díl mě zase tak nebral, tak to dostalo spád během ostatních. Jen doufám, že to nebude jeden z těch nechutně dlouhých seriálů, který se zkazí tím, že nebudou vědět, o čem točit už další epizody. Zatím je to zajímavý příběh s čarodějnickou tématikou, jak někdo psal, s pěknýma tvářičkama (Mädchen Amick mě překvapila, jak je i po těch letech, co si jí pamatuju z Twin peaksu nádherná). Pro ležérní večery, bez nějaké potřeby koukat na seriály nebo filmy s tak hlubokým příběhem, až se vám z toho dělají mžitky před očima, je to prostě taková fajn oddechová záležitost, u které se těšíte (já rozhodně těším) na další díly :).(18.11.2013)

 • mpet
  **

  No je vidět, že se bere odkud se dá. Jako bych viděl novou reprízu čarodějek (ať žijí kouzla), spojenou dohromady s nějakou telenovelou typu Esmeralda (ať žijí hodiny dialogů o ničem a děj bez děje), a také jako bych se koukal do nějakého módního časopisu na všechny ty krásné tvářičky. No zkrátka není to nic extra. Dávám asi 40%(8.1.2014)

 • - Na jedné z tiskových konferencí k seriálu přiznala Mädchen Amick, že má opravdu ráda nadpřirozené příběhy a hodně ji uchvátilo, že seriál měl také akční prvky, což ji přinutilo příjmout roli Wendy. (lyukassza)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace