• mpet
  **

  No je vidět, že se bere odkud se dá. Jako bych viděl novou reprízu čarodějek (ať žijí kouzla), spojenou dohromady s nějakou telenovelou typu Esmeralda (ať žijí hodiny dialogů o ničem a děj bez děje), a také jako bych se koukal do nějakého módního časopisu na všechny ty krásné tvářičky. No zkrátka není to nic extra. Dávám asi 40%(8.1.2014)

 • martin1m2
  *****

  Dávam za 5 pretože je škoda, aby tento seriál spadol do zlých čísiel + vyvrátim väčšinu nižšie uvedených komentárov! Ocitla som sa u Halliwellových v kuchyni. KDE? Okrem odvaru hneď na začiatku, kt. varí Wendy si na žiadne ďalšie kuchynské srágory nepamätám ... Je to mix upírov, vlkolakov a dnešných teen seriálov. KDE? Nie je tu jediný upír ani vlkolak! Čarodejný seriál sme dlho nemali, a tak som bol rád keď som narazil na toto. Na wiccu mám slabosť. Súhlasím jedine s tým, že herecké výkony sú slabé no, dialógy tiež. Mohlo to byť lepšie, ale načrtli dobrú vidinu, príbeh, ideu, linky - mohol z toho byť fakt dobrý seriál keby sa niekto poriadny na to podujal. Teraz k tomu, že 2. séria je ešte slabšia ako 1.! KDE?!? Ako môže byť 2. séria slabšia? Veď sa toho toľko deje oproti 1. V 1. sérii sa rieši jediný nepriateľ celý čas, keď sa snažia zistiť kto je menič - a je to také trápne, až to bolí - a tiež som skoro so seriálom kvôli tomu sekol, ale treba to pretrpieť. Navyše to zistenie, že sú čarodejnice? Nikto normálny by tak nezareagoval. Zlato sme čarodejnice! Hej vážne? OK, fajn idem kúzliť. WTF?!? :D 1. séria - baby zistia, že sú čarodejnice ... normálny život sa zosype ... 1 nepriateľ, celé je to nudné a trápnučké. 2. séria - rieši sa rodina, vzťahy, milostný trojuholník, Asgard, minulosť, zlatý had, z Asgardu na našu stranu prejde obluda a dávno stratený potomok! Tu sú minimálne 4ja nepriatelia, sú tu aj čarodejníci, vraždy, kliatby, Wendy dochádzajú životy! Strašne ma 2jka bavila a skončila tak brutálne, že ja som veľmi nešťastný, že nie je 3tia séria ... Navyše ... 1 je prekliata nesmrteľnosťou, 2. zvieracou podobou a má 9 životov (čo je to, ale v porovnaní s nesmrteľnosťou) ... stratený potomok ... vraždy, Asgard, vzťahy, kúzla ... Ako to môže byť nudné? A klišé - no lenže okolo mágie sa toho veľa nového vymyslieť nedá a ešte ten rozpočet a tv stanica ... Moc moc dobrý základ, kiež by sa toho niekto chytil ... väčšinou čarodejné seriály padajú na neschopnosti tvorcov a teamu :( Obľúbené postavy: Wendy - teta Wendy je to NAJ NAJ NAJ na tomto seriály. Prosím nech je ten náhrdelník znova zelený alebo modrý !!! Ingrid - napriek tomu, že z jej hlúpych rozhodnutí ma ide poraziť, aj tak ma jej osud a dejová línia bavia oveľa viac ako jej sestry Freyi, ktorá je trápna & nezaujímavá & nesympatická ... 1. séria = 60% 2. séria = 100% a som si istý, že 3tia by bola ešte lepšia! Dobre sa rozbehli, škoda, že je koniec! :( A ešte video o WENDY ... Weeendyyyy :3 ♥(22.3.2016)

 • A_san
  ****

  Jsem hodně zvědavá, jak to bude dále pokračovat. Zatím se mi seriál náhodou moc zamlouvá, i když pilotní díl mě zase tak nebral, tak to dostalo spád během ostatních. Jen doufám, že to nebude jeden z těch nechutně dlouhých seriálů, který se zkazí tím, že nebudou vědět, o čem točit už další epizody. Zatím je to zajímavý příběh s čarodějnickou tématikou, jak někdo psal, s pěknýma tvářičkama (Mädchen Amick mě překvapila, jak je i po těch letech, co si jí pamatuju z Twin peaksu nádherná). Pro ležérní večery, bez nějaké potřeby koukat na seriály nebo filmy s tak hlubokým příběhem, až se vám z toho dělají mžitky před očima, je to prostě taková fajn oddechová záležitost, u které se těšíte (já rozhodně těším) na další díly :).(18.11.2013)

 • danielosbourne
  ****

  Názor píši dva díly před finále první série a nevěřil sem, že se u tohoto seriálu nějakého finále dočkám. Pilot seriálu byl hodně slabý. Stejně tak i druhý díl, ale držela mě u něho zvědavost a teď mírný SPOILER, jakou daň si vybere Ingridytino kouzlo a jsem rád, že jsem u seriálu vydržel. Od třetího dílu seriál nabírá na kvalitě i přes mizerné efekty. V podstatě to však, alespoň pro mě, drží dějová linka Ingrid, která opravdu má skvělý vývoj. Na druhou stranu postava Freyi stagnovala na mrtvém bodě a plácá se stále ve stejném problému. I když seriál začal opravdu špatně, jsem rád, že jsem u něho vydržel a těším se na finále první série a další sérii, které by se seriálu mělo dostat. Oblíbené postavy: Ingrid, Wendy, Joanna, Dash(29.10.2013)

 • BaHa
  **

  Hodně jsem váhala mezi 3 a 4 hvězdami...Ale nakonec čtyři vzhledem k některým hodně, dle mého, nespravedlivě, nízkým hodnocením. Začátek je slabý, rozpočet se rozhodně podepsal na efektech. Ale příběh se brzy rozjede, tomu navíc lichotí krátká (10 dílů) první série. Takže za 4, možná z nostalgie k Charmed, ale rozhodně se budu dívat na druhou sérii. A jelikož druhá série je naprostá tragédie a oproti té první tam chybí slušný příběh, který by vykupoval mizerné herecké výkony a hloupoučké dialogy(11.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace