• Bozvav
  **

  Začátek mne vcelku navnadil. Tedy ne že by šlo o bůhví jaký klenot, ale seriál v prvních pár dílech působil vcelku koukatelně. Jenže s každým přibývajícím dílem se čím dál víc zamotával, dialogy byly pořád trapnější a trapnější, spousta dlouhých a hluchých míst. Kdyby obě řady secvakly každá do 4 dílů, rozhodně by to bylo lepší. první řada ta k za 50%, druhá ještě něco méně. Třetí snad už nenatočí a pokud ano, tak já se rozhodně koukat nebudu. A nebo budu, neb jsem praštěná, když jsem zvládla i většinu dvojky.(15.12.2015)

 • Adrian Conor
  ***

  Zo začiatku som mal veľké obavy. Nevedel som si predstaviť fantasy seriál na stanici Lifetime. Bol som však veľmi milo prekvapený. Seriál ma zaujal hneď po prvej častí a pozrel som ho celý v maratóne za jeden týždeň. Herecké obsadenie starších postáv bolo fantastické. Julia Ormond a Mädchen Amick boli skvelé. Veľkým prekvapením a potešením v 2. série bol pre mňa Joel Gretsch, ktorého som si obľúbil už v seriáli 4400. NO a záver seriálu potešil, ale aj sklamal. Škoda toho konca. Nečítal som knihy, ale ak jedna kniha tvorila jednu sériu, tak tu poslednú knihu už mohli tiež natočiť a uzavrieť dej.(5.2.2017)

 • Aresse
  ***

  Sladká, nenáročná a kouzelná holčičí podívaná. Velké plus za úžasnou Julii Ormond. Neplastiková kráska působí přirozeně a zajímavě. Po Čarodějkách vyplňuje seriál mezeru na trhu a je fakt, že obdobný žánr je nyní v kurzu. Mou pozornost však seriál vzbudil a na další díl se těším. Celkový dojem tedy nadprůměrný.(14.10.2013)

 • danielosbourne
  ****

  Názor píši dva díly před finále první série a nevěřil sem, že se u tohoto seriálu nějakého finále dočkám. Pilot seriálu byl hodně slabý. Stejně tak i druhý díl, ale držela mě u něho zvědavost a teď mírný SPOILER, jakou daň si vybere Ingridytino kouzlo a jsem rád, že jsem u seriálu vydržel. Od třetího dílu seriál nabírá na kvalitě i přes mizerné efekty. V podstatě to však, alespoň pro mě, drží dějová linka Ingrid, která opravdu má skvělý vývoj. Na druhou stranu postava Freyi stagnovala na mrtvém bodě a plácá se stále ve stejném problému. I když seriál začal opravdu špatně, jsem rád, že jsem u něho vydržel a těším se na finále první série a další sérii, které by se seriálu mělo dostat. Oblíbené postavy: Ingrid, Wendy, Joanna, Dash(29.10.2013)

 • BaHa
  **

  Hodně jsem váhala mezi 3 a 4 hvězdami...Ale nakonec čtyři vzhledem k některým hodně, dle mého, nespravedlivě, nízkým hodnocením. Začátek je slabý, rozpočet se rozhodně podepsal na efektech. Ale příběh se brzy rozjede, tomu navíc lichotí krátká (10 dílů) první série. Takže za 4, možná z nostalgie k Charmed, ale rozhodně se budu dívat na druhou sérii. A jelikož druhá série je naprostá tragédie a oproti té první tam chybí slušný příběh, který by vykupoval mizerné herecké výkony a hloupoučké dialogy(11.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace