Reklama

Reklama

Witches of East End

(seriál)
Drama / Fantasy
USA, (2013–2014), 16 h 6 min (Minutáž: 40–44 min)

Tvůrci:

Maggie Friedman

Předloha:

Melissa de la Cruz (kniha)

Hrají:

Julia Ormond, Mädchen Amick, Jenna Dewan, Rachel Boston, Daniel di Tomasso, Eric Winter, Bianca Lawson, Anthony Lemke, Virginia Madsen (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(23)

Obsahy(1)

Ve středu dění jsou čtyři ženy. Nesmrtelná čarodějnice Joanna a její dvě dcery Ingrid a Freya žijí vcelku obyčejný život a dívky ani netuší, jaké schopnosti vlastně mají.  Dívky neví nic ani o kletbě, která jim přisoudila zemřít ve třiceti letech, aby se mohly znovu narodit.  Za Joannou přijíždí sestra Wendy, aby své příbuzné varovala, že se blíží velké nebezpečí, kterému budou ženy společně čelit. (Kropajda1)

(více)

Recenze (21)

KoRniky 

všechny recenze uživatele

Ja jsem zaprely milovnik fantasy, tajemna, nadprirozenych schopnosti, takze kdyz jsem objevila cirou nahodou v Mexiku na Netflixu tento serial i rodine carodejek, mela jsem o zabavu pri opalovani postarano! Neni to zadne mistrovske dilo, ale je to velice zabavna oddychovka, krasni lide, celkem vtipne, boj dobra a zla, bladibla... ale hodne me mrzi, ze serial nebyl dostatecne uspesny, aby natocili treti serii, protoze konec druhe serie skoncil tak otevrene a ja proste chci vedet, co by bylo dal!! Rozhodne je to serial pro holky/slecny/divciny/zeny/females. Chlap se na to asi podiva jen proto, ze Freya a Ingrid, no nakonec i teta Wendy jsou naproste kocky. ()

Bozvav 

všechny recenze uživatele

Začátek mne vcelku navnadil. Tedy ne že by šlo o bůhví jaký klenot, ale seriál v prvních pár dílech působil vcelku koukatelně. Jenže s každým přibývajícím dílem se čím dál víc zamotával, dialogy byly pořád trapnější a trapnější, spousta dlouhých a hluchých míst. Kdyby obě řady secvakly každá do 4 dílů, rozhodně by to bylo lepší. první řada ta k za 50%, druhá ještě něco méně. Třetí snad už nenatočí a pokud ano, tak já se rozhodně koukat nebudu. A nebo budu, neb jsem praštěná, když jsem zvládla i většinu dvojky. ()

Reklama

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 23 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 9+1 _ Knižní předlohu jsem nečetl a o seriálu jsem si moc nezjišťoval. Očekával jsem něco jako Charmed nebo Eastwick, bohužel nedostal. Herecké obsazení je otřesné, na nikoho se nedá koukat, příběh taky za nic nestojí a celé je to hrozně nudný. Bylo mi to jasný, že to takhle dopadne, hned když jsem u první epizody viděl logo stanice. Přeci jen stanice je pro maminy a teenky a celý den jede převážně tupou romantiku. Kdo chce vidět něco kvalitního o čarodějkách, tak radši šáhněte po luxusní třetí sérii American Horror Story. Navíc to vypadá, že čarodějky jsou na vzestupu a že se dočkáme nových Charmed o kterých se momentálně jedná. 30% ()

danielosbourne 

všechny recenze uživatele

Názor píši dva díly před finále první série a nevěřil sem, že se u tohoto seriálu nějakého finále dočkám. Pilot seriálu byl hodně slabý. Stejně tak i druhý díl, ale držela mě u něho zvědavost a teď mírný SPOILER, jakou daň si vybere Ingridytino kouzlo a jsem rád, že jsem u seriálu vydržel. Od třetího dílu seriál nabírá na kvalitě i přes mizerné efekty. V podstatě to však, alespoň pro mě, drží dějová linka Ingrid, která opravdu má skvělý vývoj. Na druhou stranu postava Freyi stagnovala na mrtvém bodě a plácá se stále ve stejném problému. I když seriál začal opravdu špatně, jsem rád, že jsem u něho vydržel a těším se na finále první série a další sérii, které by se seriálu mělo dostat. Oblíbené postavy: Ingrid, Wendy, Joanna, Dash ()

Aresse 

všechny recenze uživatele

Sladká, nenáročná a kouzelná holčičí podívaná. Velké plus za úžasnou Julii Ormond. Neplastiková kráska působí přirozeně a zajímavě. Po Čarodějkách vyplňuje seriál mezeru na trhu a je fakt, že obdobný žánr je nyní v kurzu. Mou pozornost však seriál vzbudil a na další díl se těším. Celkový dojem tedy nadprůměrný. ()

Galerie (276)

Zajímavosti (1)

  • Na jedné z tiskových konferencí k seriálu přiznala Mädchen Amick, že má opravdu ráda nadpřirozené příběhy a hodně ji uchvátilo, že seriál měl také akční prvky, což ji přinutilo příjmout roli Wendy. (lyukassza)

Reklama

Reklama