Danši kókósei no ničidžó

• Japonsko 男子高校生の日常 (více)

Tadakuni, Jošitake a Hidenori chodí na střední školu, která je jen pro chlapce, a zřejmě i díky tomu nemyslí na nic jiného než na děvčata. Jsou to jelita v pubertě, takže i když by se s nějakou dívkou chtěli sblížit, absolutně nevědí jak na to, jak vlastně s dívkami jednat. A pak je jednoho dne překvapí vedení jejich školy, které se rozhodne uspořádat slavnost spolu s další školou – ryze dívčí. (Zíza)

Zíza

Masturbanti ze střední mají příležitost být pár dní poblíž středoškolaček, takže jsou z toho pořádně roztřesení. Sice ze začátku chvilku trvalo, než jsem se naladila na jejich vlnu, ale nakonec jsem se dobře bavila. Je to krásný výřez z ne tak obyčejného týdne středoškoláků, ve kterém zároveň dělají úplně obyčejné puberťácké věci (hlavně ty jejich kecy…). Film nikam nevede, je to opravdu jen výřez z něčího života, ale i tak je zábava se na něj podívat, navíc ani není nijak dlouhý, aby začal nudit a prudit. Je to prosté; kluci chtěli holky, holky chtěly kluky, ale neshodli se. Ústřední trojka je k nezaplacení banda trotlů. ()