Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ghatos
  ****

  Plnohodnotný biografický dokument mapující život jedno z nejlepších slovenských hokejistů své generace. Pavol Demitra byl typický sportovní produkt své doby. Mimořádně kvalitní masová hokejová ČSSR líheň 80. let, jenž dávala šanci rozvinout talent všem schopným hráčům. Silný charakter, skvělé sportovní predispozice, hlad po výhrách - tzv. vítězný typ, tvrdý otec...prostě to, co dopomůže talentu se stát hvězdou. Byť dosáhl kariérních úspěchů, největší triumf (Olympiáda, MS) mu vždy o kousek utekl (3. místo z MS byl jediný úspěch v národním týmu). Dodnes si vzpomínám na jeho zklamání - dojetí z MS na Slovensku, kde se loučil s kariérou (životem)...85%. PS: V celém životě/filmu měla zásadní roli manželka.(10.12.2014)

 • Pepinec
  *****

  Člověk nemusí být zrovna Slovák, hokejista nebo člen Demitrovy rodiny, aby nepoznal, že Pavol dokázal velké věci, především oslovit lidi svou neobyčejnou obyčejností. Díky tomu i dokument dýchá upřímností a opravdovostí, na rozdíl od spousty svých kolegů není jen smutným řečištěm slz, nýbrž čistým vyprávěním o osobnosti, kterou malé země jako Slovensko nebo my potřebujeme víc než sůl. (Challenge Tour 2015, film č.19)(14.4.2015)

 • peiton
  ***

  U mňa stále len priemerný dokument o nadpriemernej hokejovej legende nám líči jeho osudovú cestu až na vrchol jeho kariéry.Nebyť jej,tak by bolo možno všetko celkom inak,..možno.V našich končinách je tento dokument nevídanou raritou.Dobrá myšlienka,alebo ako praví podtitul dokumentu pocta jednému hviezdnemu športovcovi.***/****.(27.4.2015)

 • ClapTrap
  *****

  Neuvěřitelná pocta pro jednoho z nejlepší slovenských hokejistů. Nádherný dokument, krásné vzpomínky na tohoto hokejistu, který i jako člověk byl výjimečný a úžasný. Od malička jsem ho obdivoval, jak mluvil do televize, během zápasů, měl to v hlavě srovnané, nelítal v oblacích, a především na ledě. Byla to radost dívat se na jeho hru.(14.12.2015)

 • vander19
  *****

  Čo sa dá ku tomuto napísať? Palo "Demo" Demitra opäť raz spojil národ a vypredal celé kino, ktoré po konci nadšene aplaudovalo. Je pozitívne, že je to robené v takom veselom duchu. Sú tam fakt príjemné historky a určite je ešte mnoho takých čo sa nedali publikovať. Som bol prekvapený ako dobre jeho pani Manželka vypadá, oproti starších záberom z roku 2013 je to veľká zmena. Dokonca sa dosť často počas tohto dokumentu zasmiala. Mňa ako veľkého fanúšika NHL potešilo mnoho informácií, ktoré človek nemá možnosť vidieť v bežne dostupných zdrojoch. Je to fakt pekne spravené a väčšinu času skôr človeka vedú myšlienky ku smiechu ako ku slzám.(11.9.2014)

 • - Manželka Paľa Demitru, Majka, sa až pri natáčaní tohto dokumentu odvážila ísť na miesto osudnej nehody. (kacer4)

 • - V stredu 30. júla 2014 uskutočnila Majka Demitrová súkromne premietanie dokumentu v dome, kde dlhé roky s Paľom šťastne žila. Na premietanie boli pozvaní slovenskí hokejisti, ktorí vo filme účinkujú. Dôvodom boli ich ďalšie plány, kedže koncom prázdnin odchádzali naspäť do miest, v ktorých pôsobili, a tak by sa už väčšina z nich nemohla zúčastniť na premiére. (Brano)

 • - Prvá klapka padla v auguste 2012 s Ľubomírom Višňovským. Natáčanie sa ukončilo druhý decembrový týždeň 2013 s Petrom Šťastným. Film sa nakrúcal v Spojených štátoch amerických, Česku, Rusku - Jaroslavľ a na Slovensku. (kacer4)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace