Emócie opadli, všetci to už videli a tak bol najvyšší čas ísť do kina. V sále aj s technikom dokopy osem ľudí a všetko je pripravené na jeden z najemotívnejších dokumentov. Omyl. Neviem s akým zámerom vznikol tento projekt, lebo možností je viacero a tak som bol voči tomuto "dielu" pomerne skeptický. Koncept to nemalo skoro žiaden, okrem časovej línie (samozrejme), a tak sa vlastne dozviete všetko (a vlastne nič). Hodnotím troma hviezdami len kvôli tomu, že viem o koho sa jedná a jeho život mi nepríde príliš nezaujímavý, ale čo si mal povedať človek, ktorý to tak nesledoval (NHL, IIHF a pod.)? Premňa najlepšia vec v dokumente, boli zábery gólov z NHL (hlavne tie staršie), zvyšok kolísavo doletel až do očakávaného cieľa (priestor pre slzy). ║Ster Century Cinemas Košice║(26.9.2014)

Výborný dokument, který shrnuje hokejový i osobní život slovenské legendy Pavola Demitry. Osobně se mi ale nelíbí, že takový typ dokumentu, který už z principu bude mít vysoké hodnocení, zabírá místo v TOPCE. Asi by měly být dokumenty postaveny do zvláštního žebříčku, ale toť jen můj názor. Jinak ale všem doporučuju, tohle by měl vidět každý fanoušek nejen slovenského hokeje. :)(28.2.2015)

• tančísvlky

Na tento dokument som bol zvedavý a aby som povedal pravdu vo všetkých pádoch ma sklamal. Znovu sa tu manipuluje s divákom a veľmi často dokument pôsobí až amatérsky. Pri rozhovoroch s pani manželkou sa neuveriteľne strihá a vyberá sa čo treba asi zamlčať. Bohužiaľ mi to pripadá akoby to bolo určené pre čitateľov bulvárnych novín. Dano Dangl už mnoho krát presvedčil, že peniaze sú vždy pre neho až na prvom mieste. Látka tohto druhu sa dá uchopiť celkom inak a bez vytĺkania kapitálu. Ak mám dať nejaké percenta pre film tak ich dám 100 percent pre komentár od "Frekatata" tam je úplne všetko a nemusím už ďalej nič dodávať...(27.4.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $514,755▐ jednoznačne pekná pocta, dokument v rámci výpovede zaujme, ponúkne silné hokejové a súkromné momentky, má to zimomriavkovú atmosféru, veru emóciám sa nedá vyhnúť, samozrejme že u každého záleží aj na uhle pohľadu filmového fanúšika ako moc obdivoval tohto človeka - hokejistu, podľa toho mu aj niečo môže dokument ponúknuť, minimálne krásne spomienky na legendu nášho hokeja, u mňa veľká spokojnosť /videl v kine: 100%/(16.9.2014)

Veľmi dôstojný filmový pomník jednej z našich najväčších hokejových legiend. Našťastie to nie je len prechádzka slzavým údolím, ale naozaj komplexný pohľad na Demitrov ako profesný, tak aj osobný život. Hovoriace hlavy nechýbajú, ale celkovo je spracovanie veľmi vkusné, na dojenie emócii sa príliš netlačí a dostane sa aj na úsmevné okamihy. Kult, ktorý sa okolo Demitru po jeho smrti vytvoril je pre mňa každopádne ale aj naďalej nepochopiteľný. 8/10(10.5.2015)

• - Prvá klapka padla v auguste 2012 s Ľubomírom Višňovským. Natáčanie sa ukončilo druhý decembrový týždeň 2013 s Petrom Šťastným. Film sa nakrúcal v Spojených štátoch amerických, Česku, Rusku - Jaroslavľ a na Slovensku. (kacer4)

• - V stredu 30. júla 2014 uskutočnila Majka Demitrová súkromne premietanie dokumentu v dome, kde dlhé roky s Paľom šťastne žila. Na premietanie boli pozvaní slovenskí hokejisti, ktorí vo filme účinkujú. Dôvodom boli ich ďalšie plány, kedže koncom prázdnin odchádzali naspäť do miest, v ktorých pôsobili, a tak by sa už väčšina z nich nemohla zúčastniť na premiére. (Brano)

• - Manželka Paľa Demitru, Majka, sa až pri natáčaní tohto dokumentu odvážila ísť na miesto osudnej nehody. (kacer4)