Protože původní šablona (i tentokrát občas sklouzáváme ke grotesce) fungovala, nebylo ani tentokrát moc co měnit. Christie už do pokračování nešla, točila Billyho lháře, ale více než dobře jí zastoupila neznámější Sally Smith (jež jí navíc byla fyzicky celkem podobná). Tentokrát náš Skot (postavy se jmenují jinak, aby scénáristé neměli svázané ruce) řeší bydlení, rád by se zbavil škodolibého (v prvním díle byl mnohem zákeřnější) tchána. Koupí proto dřevěnou ruinu nazvanou honosně Vila Rosé a pozve partu řemeslníků, co během svačinových přestávek zkouší čísla na kytaru, aby mu barák zrekonstruovali. Pěkně, ale proboha hlavně levně! Ve filmu se objeví i budoucí duch Hopkirk (Kenneth Cope), který si zahrál jednoho z fušařů - vidět ho v historickém kostýmu na slavnosti ochotníků prostě stojí za to!(20.5.2012)

• KIT.HL

Pokračování komedie Neposedná Lady 1962 (The Fast Lady),která na rozdíl od této , běžela i u nás v Tv.(7.5.2007)