Casa dei morti viventi, La - Iniezione, L' 2

• USA House of the living Dead - The Injection 2, The (neoficiální název)
všechny plakáty
Itálie, 1997, 57 min

Jeden muž na sobě zkouší zvláštní drogu, kterou si pomocí injekční stříkačky vpíchává do těla, ta však následně proměňuje v krvelačné monstrum. Každý, kdo přijde do jeho domu, bude násilně zabit. (Karlos80)

Karlos80

Ultra-rare-obscure-trash! Italiánský amatérský splatter (nejspíš šlo o poctu taliánským filmovým tvůrcům ze 70 a 80's) s pořádně štavnatým gore, při některých scénách abych se přiznal, mi nebylo zrovna dvakrát moc dobře, ale ještě že tu nebylo moc vidět (:-D), vzhledem k velmi tmavému obrazu! Ale nejen gore, ale i atmosféra (vše se odehrává ve tmě v noci a za bouřky) spolu s hudebním doprovodem, člověka dobře děsily. Film je nasáklý až po okraj krví, špínou a hnusem všeho druhu, interiéry baráku, temné místnosti, sklep, atd, to vše tu hrálo velmi významnou úlohu. O filmu toho moc nezjistíte, jde skutečně o extrémně vzácný film, o film sestavený z amatérských klipů z nějakého předchozího filmu L'iniezione (2) o tom taky ani zmínka nikde. Je to celé nahrané v režimu SP, na starou vhs kazetu, stopáž filmu čítala přesně 57 minut. Velmi slušná amatérská věcička! Screen: http://www.italianhorrormovies.org/public/upload/files/tytyhtjtjtyjktktktktktuty.jpg ()