Marta se chová divně, což může být způsobeno buď konzumací detoxikačního čaje, který má za následek výpadky krátkodobé paměti, nebo faktem, že je zamilovaná. Její současný partner, samolibý právník a sportovec David si ji přijde vyzvednout přímo do práce, kde pozuráží jak Věru, tak Broučka. Ten je vetřelcem ve vlastním teritoriu zaskočen, a rozhodne se s ním utkat v souboji. (Česká televize)

Jara.Cimrman.jr

"Já nesnáším xenofoby stejně jako homouše." Tak nám to právník Skopal pěkně oživil svou velkohubostí, squashem i bíbrfestem. Ovšem svalnatý ředitel Brouček, který dokázal porazit v badmintonu i svou mámu, byl při svém sportovním machrování jedinečný. Na druhou stranu vše, co se týkalo zapomínacího čaje mě zase nebavilo, takže mínusy a plusy se mezi sebou vzájemně povraždily a vykutálel se z toho další spíše průměrný díl. ()

Mrkvič

Zatím nejlepší díl série. Pavel Nečas tomu hodně pomohl a druhý Pavel, Liška, byl úžasný. Škoda jen, že Ježíš Nazaretský neměl ještě scénku někde venku jako v první sérii Adolf zastavující autobus. ()