Reklama

Reklama

Marta a Věra - Série 2 (2016) (série)


Tetování (S02E07)

(epizoda)

Obsahy(1)

Marta se domnívá, že by jí slušelo tetování. Věra ji od toho odrazuje, tetování je navždycky a člověk si musí secsakra rozmyslet, co jej bude charakterizovat do konce života. Brouček prochází obdobím vzdoru vůči matce, chce jej něčím demonstrovat a možnost tetování ho zaujme. Marta s Broučkem najednou mají společné téma. Dohodnou se, že si nechají vytetovat to, co mají nejraději. Konfrontace předpokladů s realitou pak ale všechny zaskočí. (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Mami, sednul jsem si v tý vestičce do svýho šéfovskýho křesla a necítím se mocně." Ale to bys měl, řediteli. Jsi přeci ležérní elegán, který v sobě nenechá nenechá potlačovat rebela. Mě to tedy nepřipadalo nijak zvlášť zábavné, samozřejmě kromě báječného Broučkova odporu směrem k matce a hraní si na Itala, ale vyprávění o tom, jak za Věrou jezdil student Krejčíř ve Ferrari, mě hodně pobavilo. ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zlatá vestička s vlkem a tepláky s bobrem, to triko s papouškem a kožené gatě byla teda síla :))) Brouček  boduje... Tetování Radomír Krejčíř :P Jo ať žije "Ž" jako žabky a "M" jako muž :D "ne to není M jako máma, ale M jako Marta...." ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama