Marta a Věra (TV seriál)

Komedie

Česko, 2014 - 2016, 7 h 35 min (Minutáž: 16x28 min)

• Sevcik

Čím víc se teď dívám na české sitcomy, tím víc je mi na zvracení z toho, že je Honza Prušinovský jediný český režisér, který dokáže vyrobit slušný ČESKÝ sitcom (Přebor a Hvězda), protože tohle zkrátka NENÍ sitcom (ani nic jiného). Liška se svým knírkem alla Hitler není vtipný, Poláková je trapná, scénář není dobře napsán, režie=odstrašující případ no a o kremrolích radši ani nemluvím. Na druhou stránku Remundová pomamila (herecky) a předvádí perfect výkon. Co na to říct?? Snad jen to, že Čtvrtá hvězda na programu ČT1 nasadila hodně vysokou laťku... Zatím 15 %, hodnotit budu po 3.díle (tak snad to vydržím)(1.4.2014)

• Malarkey

Petr Kolečko - člověk, co se podepsal pod Okresním přeborem a Čtvrtou hvězdou, je tady místy v textu znát. Možná i to je ten důvod, proč jsem vydržel několik dílů. Všechno ostatní je ale šíleně špatně. Například brutálně amatérská hudba nebo záměrně praštěné postavy, které nejsou "v pohodě" jako třeba ve Čtvrtý hvězdě, spíš jsou totálně trapný. A je to škoda, protože jsem si myslel, že Česká televize už ví, jak natočit podařený sitcom.(14.5.2014)

• Fr

,,ŠÉF JE TVŮJ NEJLEPŠÍ PŘÍTEL...“ /// Tak tohle je kurevskej balanc na hraně. Vlastně je to veselejší (neznamená vtipnější), než jsem čekal! Ale nikdo tady ze sebe nedělá čuráka (Liška? V poho, to s tím knírem se dá přetrpět…). Rozšafná Věra upjatý Martě votevírá 13.komnatu úplně ve všem a snažej se o situační konverzační humor ohledně firmy, která na tom není moc dobře – hlavně kvůli produktům, který nabízej. Mladší (tlustá) Janžurka v komediální roli ukecaný ženský celkem ujde. Taky Lišákovi vobčas ten ftip vyjde. Jako – žádná sláva, ale vlasy bych si nerval (a nechal si je na příště). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Petr Kolečko. 2.) Dělám v kanclu a moje historky mi připadaj vtipný. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(13.6.2014)

• MickeyStuma

Tento seriál je důkazem toho, jak lze znásilnit sitkom. Dějství o třech hercích postrádá úplně vše. Proboha, co tu je zábavného? Nemám si vzít lupu? Nebo radši mikroskop? Očekával jsem především konverzační humor, ale ten tu prostě není. Tohle bylo opravdu megalomanské šlápnutí vedle a zbytečná útrata peněz.(19.5.2014)

• Lukoboss

Je to jako na houpačce, chvílema sranda a pohodička, chvílema ovšem nuda a téměř trapnost. Natočit kvalitní a vtipnej sitcom evidentně není nic jednoduchýho, aspoň v našich vodách ne. Protože vymyslet něco pro 3 herce, kteří jsou v podstatě celou dobu v jedné místnosti, chce opravdu mít pod kloboukem. Viděl jsem cca 3 díly a obávám se, že kvalita už se nikam nepohne a zůstane to takhle.(28.4.2014)

• - Exteriér fiktivní kanceláře Leeevne.cz se nachází na Vinohradech, v ulici U Zvonařky. (hermiona)

• - V díle "Vstřebávání! Věra (Sabina Remundová) líže nanuk, který se během scény zvětšuje a zmenšuje, přestože by se měl zmenšovat. (Chip89)

• - Doménu Leeevně.cz si zaregistrovala Česká televize a využila ji jako fiktivní rekvizitu seriálu. (MTHRFCKR)