Série(2) / Epizody(16)

Kdyby Marta a Věra nebyly zaměstnankyně slevového portálu leeevne.cz, neměly by nic společného. Rozděluje je jejich zcela odlišný přístup k životu. Marta (Bára Poláková) věří, že dělá práci, která má smysl a pomáhá lidem lépe žít. Když má vše systém, je šťastná a plná iluzí. Věra (Sabina Remundová) má nedozírné zkušenosti, a proto žádné iluze. Improvizace je její radost a zároveň recept na přežití v jakýchkoli podmínkách. Majitel firmy Brouček (Pavel Liška) je podlý skřet převlečený za manažera, který nejraději řídí, šmíruje a šikanuje své dvě zaměstnankyně. (Česká televize)

TV spot 11

Djoker

Kolečko je v kurzu, tak píše hlava nehlava. Kdyby na podobné úrovni vyplodil dva tucty epizod, tak si řeknu, že cílem byla kvantita a ne kvalita a dál to neřeším, ale pokud se v rámci sitcomu zmůže jen na minisérii této pochybné úrovně, tak si pochvalu rozhodně nezaslouží. Kalkul v podobě kancelářských krys, které se celý den kopou do prdele, sjíždí slevové portály a facebook, je dobrým tahem, protože v tom se najde většina diváků. Možná i kvůli tomu, že v kanclu dělám taky, mi však tyto chcípácké a ufňukané výlevy hlavního tria zábavné nepřijdou. Přitom má seriál k dispozici nejzajímavější mladou českou herečku, krále filmových dementů a neokoukanou užvaněnou tetu, což je sestava, od které bych účast v takovém průseru nečekal. Zřejmě v rámci úsporných opatření se navíc celý děj odehrává ve dvou místnostech a prakticky bez guest stars. Možná jsem zhýčkaný zahraniční produkcí, ale tohle už je přes čáru i na naše poměry. ()

Jamalkaa

Souhlasím s komentářem uživatele EllienPM. Na seriál si nejdříve musíte zvyknout, přijít mu na chuť a možná si ho dokonce zamilujete. Ze začátku jsem byla trochu zklamaná, protože jsem se na seriál hrozně těšila a najednou jsem nevěděla, jestli se mám smát nebo ne. Seriálu jsem ale fandila a postupem času to bylo lepší. Z první řady jsem se nejvíce pobavila u dílu Věčírek! Potom jsem díly shlédla znovu, začala druhá řada a já to vidím trochu jinak. Pavel Liška je zde bezkonkurenční! Hrát to někdo jiný, je to asi propadák. Bára Poláková se mi taky moc líbí. DLOUHO jsem si zvykala na projev Sabiny Remundové, trochu jsem si zvykla:-) Jinak super, člověk se většinou pobaví. ()

piranha

Demence většiny pseudovtipů prohlášených v prvním dílu tohoto veledíla mě odvála málem až za roh. Jak jsem se tak hrabala zpoza toho rohu, usoudila jsem, že lepší už to nebude, a tudíž si nebudu krátit život takovými pochybnými činnostmi jako je sledování Lišky v přestrojení za Hitlera a jeho dvou hloupých společnic. ()

Tom_Lachtan

To že Liška nosí Hitlerknír NENÍ vtipné. To že je každá z titulních dam kravoidní jinak NENÍ vtipné. Umělý smích v českém seriálu NENÍ vtipný. Ono to celé tak nějak NENÍ vtipné. A rádobyvtipy na téma facebook žere čas jsou už jenom a jenom trapné (a to říkám jako někdo, kdo facebook nikdy neměl a nikdy mít nebude*). Zatím výjimečně nevtipný ekvivalent v trávě zapadlého polohnilého párku. Navíc převzetí vysílacího času po čtvrté hvězdě je tady dost nevděčné. Po druhém díle: Proč do prdele musí tak sympatická Bára Poláková hrát tak nezměrnou krávu? A když je magorný Liškův šéf nejsympatičtější a nejlogičtější postavou, je něco dost špatně. Po třetím díle: Krávy, totální krávy a dementní scénář, navíc s výjimečně nevtipným kopání do čecháčkovství, končím a zcela vyjmečně ohodnotím, aniž bych viděl celou sérii, tohle se totiž fakt nedá, jedna čestná, ale od odpadu ne moc daleko.*edit: jsem zas kecal ()

topi80 odpad!

Toto dílo si říká o odpad už svým obsazením. Ale kupodivu některé přestřelky mezi Polákovou a Remundovou místy nějaký ten úsměv na tváři diváka vyloudit mohou. Tento veškerý miniaturní potenciál je však zabit účastí jako vždy neskutečně otravného, pitvořícího se a trapného Pavla Lišky. Domnívám se, že to, že Saša Gedeon nenatočil už 20 let další film, je karma za objevení tohoto zjevu. ()

• V díle "Vstřebávání! Věra (Sabina Remundová) líže nanuk, který se během scény zvětšuje a zmenšuje, přestože by se měl zmenšovat. (Chip89)
  • Doménu Leeevně.cz si zaregistrovala Česká televize a využila ji jako fiktivní rekvizitu seriálu. (MTHRFCKR)