Přestože je Norman Shields nešika k pohledání, nemá nikdy nouzi o práci. Jeho dědeček je totiž britským ministerským předsedou a tak mu pokaždé svým vlivem nějaké to místo opatří. Tentokrát se Norman dostává jako reportér do novin v přímořském letovisku Tinmouth v době, kdy ve městě zuří ostrý politický boj mezi konzervatisty a liberály. Hned na prvním jednání zastupitelstva Norman vyprovokuje rvačku... (dopitak)

Flego

Norman Wisdom bol populárny britský komik, ktorý sa preslávil najmä postavou Normana Pitkina ( u nás sme ho poznali z filmu Zásah v pravú chvíľu ). Tu si zahral trojrolu a jeho postava je opäť nešikovný týpek, ktorý ako novinár prevráti hore nohami prímorské letovisko. Vtip je hodne postavený aj na politickej satire, čo film zatraktívňuje a dodáva mu punc. Tretí komentár. ()

dopitak

V kontextu Normanovy série je to spíš lehce slabší kousek. Ale také první barevný, až potom přišla (americká) Noc, kdy přepadli kabaret Minských. Wisdom si tu s chutí zahrál hned tři role - Normana Shieldse, jeho matku a jeho dědečka - PM Velké Británie, parkinsoňáka jak hadr (možná to v téhle roli Norman už trochu přeháněl). Opět, jak jsme už zvyklí, ve filmu najdeme poměrně vysoký "počet krásných žen na kilometr čtvereční filmového pásu" a trochu "lehčí" humor. ()

kaylin

Norman Wisdom v dalším barevném provedení a tentokrát rovnou v trojroli, aby ho nebylo málo. Hraje Normana Shieldse, jeho matku a jeho dědečka. A všechny role mu jdou skvěle, pitvoří se ještě více než jindy a vy se s ním budete smát, protože on vás prostě dovede strhnout, Málo takových komiků. ()