S kůží na trh

• Velká Británie Skin Traffik (více)

Někteří lidé potřebují zabíjet... Bývalý nájemný vrah znovu získává svou lidskost v temném příběhu vykoupení a oběti uprostřed brutálního podsvětí, v němž denní přežití není ani tak věcí dovednosti, nýbrž instinktu. Traumatizovaný smrtí nevinného člověka se nájemný vrah Bradley stáhne ze společnosti a hledá smysl života. Když bloudí nebezpečnými ulicemi drsného městského ghetta, narazí na surového pasáka a na zoufalou mladou ženu, kterou má v moci. Snaží se ji zachránit ze spárů gangsterů, kteří obchodují s lidmi jako s měnou. Vtahuje ho to hlouběji do odporného světa, ve kterém věk není žádnou překážkou pro zneužívání. Pronásledován policií, i gangstery, Bradley objevuje stále se prohlubující síť korupce a zločinu v nebezpečné hře, ve které nic není takové, jak se zdá a nikomu není radno důvěřovat. (TV JOJ)

Wacoslav1

Na tohle jsem se těšil od chvíle co jsem viděl první trailer a nakonec i přes počáteční pochybnosti u mě zavládla po shlédnutí spokojenost. Chce to přežít jenom ten začátek a počkat, než se Rourke z ohavnou parukou vykecá. Mezi tím už nastupuje na scénu můj miláček Gary a já díky jeho nonstop špičkovýmu výkonu můžu tenhle film všem jeho skalním doporučit. Dějově je to samozřejmě dle očekávání ptákovina. Přiznám se, že i někdy po půlce filmu jsem se v tom začal lehce ztrácet, ale to mě nesere. Gary totiž konečně předvedl to co od něj čekám už hodně dlouho. Ten chlap je pořád v neskutečný formě jenom si vybírá úplně debilní filmy kde to nemá šanci prodat. Možná už pochopil, že v USA mu pšenka z kravinama typu Misfire, Marc, Encounter 2 a spol nepokvete, tak se vrátil domů do Británie a někdy od 20 minuty si z toho dělá svoji one man show. Takže těšit se můžete minimálně na tři parádní akční sekvence, kdy Gary prostě někam vtrhne a tam všechny umlátí k smrti nebo rozstřílí na hadry. Bodycount má víc než solidní a já se přiznám, že z pár těch jeho typických likvidací se všemi trademarky který u něj žeru jsem uchcával jak za starých časů. Tohle prostě už hodně dlouho nepředvedl a je radost se na něj koukat. Takže vyšlo to konečně! KURWA!!!!! Ostatní postavy už nejsou tak podstatný víceméně tu jsou, protože chtějí všichni dostat Garyho, zkrátka všechno je přizpůsobeno, tak aby to bylo Daniels proti všem. Rourke po tom scary začátku zmizí a už se až mimo asi 30 sekund na konci ve filmu neobjeví. Madsen se objeví z ničeho nic a taky z ničeho nic zmizí. Fahey je až na konci a tak jediný co stojí za zmínku je fakt, že Roberts má víc než 5 minut. Dokonce se z něj vyklube i hlavní záporák a kupodivu to nehraje až tak špatně. Jenom kdyby se furt debilně neusmíval. Co se technický stránky týče, tak je vidět, že film není spíchnutej za pár šupů, akce je docela na úrovni. Bitky poměrně přehledný, akorát snad je to dynamický až moc. Třeba to závěrečný finále už mi místy přišlo až komicky zrychlený. Samozřejmě, že dle současnýho trendu se dost stříhá, ale dá se to stíhat. Spíš mi vadili občasný nájezdy kamery a to, že někdy zabírá bitky a přestřelky až příliš zblízka. Na druhou stranu ocením aspoň, že se kamera neklepe, nepoužívají se moc zpomalovačky, bitky mají místy opravdu vražedný tempo a pěkně gradují přesto se dá, ale celkem dobře sledovat co v nich aktéři zrovna provádějí. Prostě takovýhle svižný, rychlý, ale celkem přehledný fajty, to je přesně podle mýho gusta a už jsem si myslel, že se jich od svýho zamilovanýho masakrátora v žádným filmu nedočkám. Jinak kecá se tu dost, to je pravda, ale akce to vyvažuje. Je to pochopitelně Rko, takže o brutalitu není nouze. Jenom možná ta krev je až trochu moc CGI, ale to odpustím, jak už jsem uvedl jenom by ty údery a průstřely fakt nemuseli chvílema bejt zabíraný až v takových detailech a blízkosti, protože z toho fakt bolí oči. Jinak spokojenost. Nemá cenu psát víc. Podle filmový kvality to za 4* samozřejmě nestojí, ale filmovou kvalitu si můžu vrazit akorát tak víte kam... Já chtěl prostě vidět řežbu kde nasranej Gary ukope a postřílí všechny co se mu postaví do cesty a to jsem dostal, takže proč bych nadával.70% () (méně) (více)

S.Quentin QUALE

Céčkový akčňák, zřejmě gangsterka, který má filmařinu na úrovni o to jednu hvězdu vyšší než klasické telenovely. Nevím, kde se tam vzalo těch pár známých tváří. Je to strašnej shit, ale mám podezření, že některým jedincům, kteří si umí odložit mozek vedle sebe, jako to dělají naše babičky se zubama před spaním, se to i může líbit. 25% ()

mzss1

|50%|Takže béčko s Garrym Danielsem. Pár filmů jsem s ním viděl. Vím, že se ten chlapík umí prát. Třeba Zuřivost, to je pecka. Jeho starší filmy byly určitě lepší, ale to co točí ted, to je fakt bída. Nebo novější film Přinucen k boji – to mi překvapivě sedlo. Tam se skutečně projevila jeho schopnost bojového umění. No, nebo nedávný akčnák Misfire, to už bylo jiné kafe – čistý odpad. Téměř bez akce a rozpočet ? Snad žádný. No nic a ted k tomuto filmu. Rozhodně se dalo místy na co koukat. Máme tu po delší době akčního Garryho, jenže když mě moc nechytne zbytek filmu a k tomu jsou z mého pohledu i výhrady na natočení soubojů, tak sotva můžu výskat radostí. Příběh je celkem jednoduchý, bohžel mě vůbec nebavil. Nenašla se tu žádná část, která by mě bavila. Herci jsou takoví nic moc. Garry Daniels to zahrál ale dobře, klasicky tak jak umí. Především měl dobré chvaty, takže se pral místy dost nekompromisně. Jak už jsem zminoval, ty souboje nebyly nejlépe natočeny, zvláštní kamera, střih a taková i nejasná zpomalenost když vykopl nohu na protivníka atd. I nějaké to střílení, takže se mi film líbil, vlastně jen když byla akce. Eric Roberts mě zde pobavil. Třeba v prvních Expendables hrál slušného záporáka, ale zde se jen tlemil tak jak se tlemí v jeho posledních filmech vždycky. Tvl, ten má ale filmů. Že by byl zfetovanej ?  To asi přeháním. Hudba byla celkem dobrá. Nevím, co k tomu mám dále psát. Váhal jsem mezi 2 a 3 hvězdy, ale nakonec jsem tu nejslabší možnou 3 dal. Asi i kvůli Garrymu, který nemá poslední dobou moc dobré filmy. ()

Yoshitsune

Nelíbil se mi ten filtr u kamery, nelíbila se mi ta střelba ze zbraní, nelíbili se mi ty efekty, nelíbili se mi ty cákance krve, nelíbilo se mi prostředí v jakém se to odehrávalo, nelíbilo se mi co ti šmejdi dělali těm holkám, na tomhle filmu se nelíbí spousta věcí. V jednu chvíli Gary Daniels drží pistoli a vzápětí na to drží brokovnici, to jak k ní přišel je mi do teď záhadou. Ale protože mám rád filmy, ve kterých Gary Daniels hraje klaďase a tady je klaďas, že to snad už víc nejde a bitky mají perfektní choreografii a sou docela brutální, tak proto si tenhle filmy zaslouží krásné čtyři hvězdičky . ()

eraserhead666

Klasický, navzdory slušnému obsazení, levný akčňák, který zaujme hlavně dvěma věcmi - oním jmenovitě slušným obsazením (Mickey Rourke už zase vypadá, ač se to již zdá nemožné, opět o něco hůře) a faktem, že některé postavy umírají naprosto nečekaně. Ale má to spád, hlavní hrdina je sympaťák a Dominique Swain (kromě toho, že jí to hrozně moc sluší) tady pobíhá v kurví uniformě a kozačkách. Takže juch! ()

Lacike

Skin Traffik a Skin Trade. Dva videofilmy o obchode s bielym mäsom ale s opacnym pristupom. Zatialco Skin Trade patri medzi tie najlepsie videobecka v sucasnosti a kludne by zniesol uvedenie v kinach, tak Skin Traffik je klasickou ukazkou brutalneho upadku akcnych videofilmov po filmarskej stranke. V skratke to proste pôsobi ako amatersky videofilm natoceny na kolene v ktorom sa nejakou divnou zhodou okolnosti mihne na par minut viacero povedomych xichtov, ktore maju svoje hviezdne casy uz davno za sebou. Rozpocet sa mi nepodarilo zistit, ale drviva väcsina z neho musela padnut na tie "hviezdne" cameo vystupy. Zase az tak vela penazi to byt nemohlo lebo vsetky ich sceny sa odohravaju v jednej miestnosti kde sedia a chvilu sa rozpravaju. Takze kazdy z nich si to svoje urcite stihol odkrutit za 1 maximalne 2 dni. A potom hybaj na dalsiu sichtu v nejakej videosracke podobneho formatu. Smutny obraz sucasnych videobeciek, ktore si toto oznacenie uz ani nezasluzia. K ich vystupom sa ani nema zmysel nejak podrobnejsie vyjadrovat. Nudne si odrapotaju svoje dialogy a hned ako im to ta diletantska zapletka dovoli, tak zmiznu zo sceny. Trestom pre nich za ucast v tejto podfinancovanej sracke je to, ze produkcia evidentne nemala ani na mejkap a tak si naplno môzeme vychutnat ich tváre zdevastovane v tom lepsom pripade vekom (Roberts, Madsen, Swain) a v tom horsom pripade plastickymi operaciami. Rourke a Hannah vyzeraju ako dvojcata ktore splodil Sloni muž. Jedine Jeff Fahey a hlavne Gary Daniels, ktory sa stale udrzuje v spickovej forme vyzeraju k svetu. No a teraz konecne k filmu samotnemu. Zapletka je jednoducha o najomnom zabijakovi, ktory skoncoval kvôli vycitkam z poslednej fusky so zabijanim. Lenze ma smolu a býva v hnusnej stvrti, kde mu na ulici ukradnu aj obed (WTF to naozaj? Naozaj). To samozrejme vydrzi, ale ked zacnu mlatit prostitutky, tak sa v nom pohne srdiecko a vymlati cely bordel a nasledne po nom pôjde jeden gangster za druhym. Je to volovina, ale dalo by sa to akceptovat, keby to nebolo natocene tak trapne, ze to pôsobi skoro jak groteska, Prakticky vsetky prejavy a dialogy su natolko WTF, ze sa budete bavit na ucet tvorcov. Akcie je tu celkom dost. Dokonca aj nejake prestrelky a nahanacky aut, ktore mali kratko pred zosrotovanim. Lenze tieto sceny su strasné. Skoro az neznesitelne. Proste pôsobia amatersky. Jedinu hviezdicku filmu vybojovali bitky, ktore ako jedine za nieco stoja. Evidentne kaskaderi boli jedini profesionáli na place. Bohuzial aj niektore bitky prasí neposedna kamera a divny strih. Nastastie tak polovica z nich je pozeratelna. Choreografia je jednoducha, ale nepostrada tvrdost a kontaktnost uderov, takze pre fakt velkych fanusikovov Garyho Danielsa tento film nebude uplnou stratou casu, ale vsetci ostatni nech sa mu vyhnu oblukom a radsej nech si pustia ten druhy ovela viac vydareny film o obchode s bielym mäsom s nazvom Skin Trade. 1/10. ()

Ouwen

Amatérská slátanina, snad úplné Céčko. To však nevadí. Příběh je otřískaný a připomínal mi mix 96 hodin, Sejmi je všechny, Equalizera a Polibek draka. Hodně nevídané postavy, takovej mix různejch druhů vidím prvně. To mi ovšem pěkně sedlo a i když dialogy působí totálně odflákle, vlastně celej scénář je určen jen k tomu, aby Gary Daniels někam vlítnul a rozmasakroval všechny. Trošku mi nedávalo smysl, návaznosti scén. Třebas Daniels sejme několik týpků ve skladu, aby během vteřiny utíkal po vrakovišti?! Ale v pohodě, tempo je fajn a neustále hraje hudba, která dodává akci pořádný koule, hodně slušnej hudební podklad. Najde se tu i několik solidních hlášek a k některým průstřelům jsem zrcadlil milej úsměv. Bitky choreograficky nadupané, dobrý chvaty, jen nepůsobily tolik drsně, pač jich mnoho nezapadlo, ale i tak u soubojů jsem se bavil skvěle. Gary Daniels to táhne bez problémů, má charisma, neuvěřitelnou fyzičku na svůj věk a ta jeho nasranost, naprostej buldog kosící šmejdy, víc ke štěstí nepotřebuji! Celkem dobrá akčňárna. 6/10 ()

kaylin

Tohle je takový klasický akční film, kde jsou skvělé béčkové hvězdy (Roberts, Hannah, Fahey, Madsen) a pak také Mickey Rourke, který už snad nemůže vypadat hůř... No dobře, může, ale už tak vypadá dost blbě. Příběh není nic skvělého, ale jede to, má to tah na bránu a je vidět, že to není natočené úplně blbě. Průměr ano, víc ne. ()

vegetol.mp

Trailer vypadal dobře, ale skutek utek. Levný béčko, který se sice snaží být drsný, ale diletantsví a malej rozpočet tuhle snahu zdatně sabotujou. Daniels je fakt bad ass a na svůj věk v top formě, ale co je to platný, když mu nikdo nepřihraje pořádnej film. Tohle je jen levnej akčňák, ve kterým hraje pár známejch ksichtů, u kterých je navíc poznat, že jejich role byly natočený během pár hodin nebo dnů. Většinou dřepí za stolem a tlachají. Režijně a především střihově je to bída. Režisér Paiaya má sice ambice, ale nemá žádný pořádný zkušenosti. Akce je tu relativně dost, ale je blbě natočená a především sestříhaná. Akční scény jsou zmatený a divák se v nich blbě orientuje. Navíc tu chybí jakákoliv jednota prostředí a návaznost. Jednu chvíli se Daniels mlátí s někým v baráku a najednou běží venku. WTF? Jediný momenty, kdy je akce fakt dobrá, je když se pan režisér na všechno vysere a nechá kameru na stativu snímat beze střihu Danielse, jak rube padouchy. Gary furt umí, takže se na to dá dívat. A i když se kameraman snaží, s levně vypadajícím videem toho moc nezmůže. Tohle je prostě takovej lepší amatérskej film, kterej nedrží moc pohromadě. Předchozí Danielsův akčňák Misfire byl mnohem lepší a kompetentnějš natočenej. Navíc se odehrával ve fotogenickým Mexiku. Tohle se odehrává jen v neatmosférický, hnusný a šedivý Anglii, která není vůbec ničím zajímavá. Stejně jako tenhle film. Hlavně že to ty mameluci natočili ve formátu 2.35 : 1. Tohle kino neuvidí ani z rychlíku. ()

Eldrick

Céčkový akčák jak vyšitej z poloviny 90. let narvanej béčkovýma hvězdama s áčkovým potenciálem. Tragicky amatérský zpracování a hlavně jako pěst na oko působí anglický kulisy v kontrastu s americkými herci. Utrpení dokoukat do konce. Neherec Gary Daniels si kope svou hlavní dějovou linku, zatímco vedlejší lemuje tlachání těch téměr zapomenutých béčkových herců, co měli kdysi na víc. ()

bourec

Nejdůležitější na filmu tohodle ražení jsou bitky,a ty jsou tady spíš lehce pod průměrem,hlavně proto,že jim prostě chybí atmosféra a emoce.Herci jsou úplně samostatná kapitola.Trubka jako botoxovej král vypadá děsně,jak dýně před výbuchem,stejně jako Drahá hanna,ta má taky dost..Ostatek jsou takovej kompaes ztracenejch duší a promrdanejch talentů.A tak nejlíp vyšel G.Daniels.Nelíbilo.Skin trade o pět parníků před touhle srajdou.20%. ()

carlos 2010

Prehľad mnohých bývalých hviezd, ktoré svoj potenciál nevyužili a tak točia teraz videofilmy s céčkovými scenármi. Ale pozrieť sa to dá. ()

tom88

Prilákali ma niektoré zvučnejšie mená, no bohužiaľ výsledok je úplne zanedbateľný. Veľmi slabý film, ktorý vyšumí lusknutím prstu. Mínus hviezda za katastrofálne použitú hudbu. 30% ()

ywo666

No pozerám, že dnes už môže natočiť film aj papagáj. Alebo tata gay? Škoda, že to je hrozne lacné a hlúpe. Ara môže závidieť vizuál a kameru aj Búrlivému vínu. Ako už bolo avizované. Na začiatku sa mihne otravný Rourke. Čo ma ale dostalo, že sa Mickey objavil aj v strede filmu v blonďatej parochni. Neverím vlastným očiam a až imdb mi ukáže, že to vlastne bola, Daryl "kedysi sexi, až kým ju vek a plastická chirurgia nezhyzdili" Hannah. Plus s tým komandom to v jej podaní akože malo byť čo? Madsen to dobre pomenoval. "There was another royal fuck up". Ako celý film. Na to, že to malo rozpočet študentského film a kameru študentského filmu, ktorý spôsobil opakovanie ročníku, je tu dosť známych ksichtov. Keby to točil lepší režisér a dostal na to viac času a peňazí. Mohlo to byť dosť dobré béčko. Gary hrať nevie, ale aspoň polohu som "drsný bad ass" zvláda. Dosť vecí sa dokopy nepodarilo, ale aspoň sa nám film snaží naservírovať solídne množstvo akcie. A to sa cení. Nenávidím akčné filmy kde je málo akcie. 2*. PS: Pičujúci cholerik Alan Ford je klasika. ()

iXtr3m3

Mal som rád Garyho, ale toto bol odpad, takže aj tá jedna hviezda bola len za neho a plejádu "mŕtvych" hereckých mien. Je to amatérske až to bolí, natočené za pár šupov a pár hodín. Toto neakceptujem. ()

keoma26

Má to tu správnou béčkovou patinu,  jen už se to úplně míjí dobou, dřív by šel film rovnou na vhsky a stal by se hitem videopůjčoven, dneska nám jen připomíná naše filmové hříchy mládí stejně jako celému tomu hvězdnýmu ansámblu jejich zašlou slávu minulosti. ()

Pitryx

Tak už ta první přestřelka. Od prvního výstřelu k poslednímu uběhne pět sekund. Co celou tu dobu dělal borec z ochranky, na kterého Bradley střílel jako na posledního. Za pět sekund to stihne i amatér. Další z mnoha scén. Ředitel zastřelí jistého muže v jeho kanceláři bez tlumiče a nikdo si toho ani nevšimne. Kolem je stovka lidí, ale nikdo nic. Celý snímek na mne vůbec působil béčkovitě klišovitým dojmem. Musím snímku sice přiznat jistou akčnost, ale pranice chtěly nějaké lepší „aranžmá“. Také osud Anny po telefonátu je nedokončený. Divák se jej dozví jen z jedné zmínky. Pokud zrovna zakašlal, nebo neslyšel, má smůlu. Takže, film je na hraně toho nejslabšího hodnocení, ale podle mého si tu dvacítku zaslouží. Těžce, ale zaslouží. ()