poster

Roy

Drama / Romantický

Indie, 2015, 146 min

Režie:

Vikramjit Singh

Scénář:

Vikramjit Singh

Kamera:

Himman Dhamija
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vavča
  ****

  Režisér (Arjun Rampal) má problémy dokončit svoje nové heist movie, dokonce nemá ani skript, spoléhá prostě na náhodu, inspiraci, stejně jako jeho filmový hrdina šarmantní lupič Roy (Ranbir Kapoor). Oba tak svedou bitvu o jinou, vlastně stejnou ženu - Jaqueline Fernandez. Trochu mi to připomnělo v něčem njmenovaný známý titul Felliniho. Melancholická atmosféra, rozvolněné tempo vyprávění. Tenhle film budu muset shlédnout ještě jednou. Zajímavý námět a zpracování, dobrý hudební podkres i taneční čísla.(6.4.2015)

 • Gaja Gamini
  odpad!

  Trumfuje veškeré léky na spaní.(14.3.2016)

 • Andrea1717
  *****

  Áno, zase sa mi potvrdilo pravidlo, nízke hodnotenie na IMDB bude sa mi to páčiť. Mám rada tieto vzťahové "rozpitvávačky", darebákov, ktorých napraví pravá láska. Rozchody a návraty. Arjuna aj Ranbira mám rada. Jacquelin ako Tia mi prišla trochu "umelá", ale asi tak bola postava napísaná, lebo ako Aeysha mi tam sadla úplne perfektne. Hudba naozaj veľmi pekná. Zaujímavé prelínanie dvoch príbehov skučného života Kabira a filmového príbehu zlodeja Roya je veľmi zajimavý nápad. Naozaj sa mi to páčilo...:-)(19.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace