Divácké zprávy (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2013, 15 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (61)

• Jara.Cimrman.jr

Po černé kronice se hodí nějaká ta kočka hrající si s odpadkovým košem či dement riskující zdraví pro vteřinu anonymní slávy. Nicméně o nějaké úrovni si to může jenom nechat zdát veselý sen.(5.9.2015)

• castor

Kam až je možné klesnout? Co ještě „divák“ povolí? Kde už je to za hranicí vkusu? Zřejmě nikde. Hlavně, že je to prima. Otorhinolaryngologie – pane Kraus, říká vám to něco?(23.6.2014)

• Tom_Lachtan

Naprostý děs, který se s pomocí nějaké nekalé černé magie propašoval do prime timu určenému zpravodajství, což je dost děsivé, uvědomím-li si, že se jedná o sestřih zcela podřadných home videí o tom, jak se někde urodila kedluben zábavného tvaru (v tom lepším případě), nebo nervy drásající reportáž o tom, jak zlá radnice nic neděla se stavem a množstvím soukromých plotů (v tom horším případě). Zkříženina Natoč To! s těma nejhoršíma reportážema tv nova okořeněná článkama z novinek.cz a nebývale trapným moderátorským projevem. Kristalicky čistej odpad, který je svou podstatou dokonale odporný.(12.7.2014)

• hippyman

Jako Neváhej a toč špatný, jako zprávy to snad ani nemůže nikdo myslet vážně... ale fakt, že tohle běží v hlavní vysílací čas, je známkou naprosté aktuální krize (po)hlavního kanálu Primy. 10%(22.10.2016)

• boshke

Původně jsem nechtěl, ale nakonec přeci jen - bez komentáře... 0%(10.11.2015)

• hammer_head

Jsem ročník 91, takže komunistické praktiky znám pouze z vyprávění a Vyprávěj, ale tento pořad se k těmto praktikám dost přibližuje. Ono nestačí, že nás na každém kroku šmírují kamerové systémy a člověk se na ulici ani nemůže podrbat, aniž by ho někdo při tom nesledoval, ono ještě budeme lidi nabádat k tomu, aby tyto momenty lačně vyhledávali a posílali do Tv, jako by to tady nebyl, už tak velkej bonzákov. Dle mého se jedná o ubohost nejvyššího stupně.(15.9.2014)

• kingik

Přes zrušené "Zprávy z Vily" cesta nevede. Videa z netu sledovanost nezachrání a nějaké amatérské rádoby reportáže už vůbec ne. Dost pokles v proklamované hodině plné informací na Primě. Tohle totiž do ní moc nezapadá. Ani sympatická moderátorka tu bídu s nouzí nespasila. Mé hodnocení: 0%(31.10.2013)

• SeBig

Ne.(14.12.2015)

• Herr_Flick

Říkaj tomu "zprávy"?! Jen o málo "lepší" zhovadilost než jejich ostatní senzacechtivé a neobjektivní sralodajství(11.11.2015)

• Yoshitsune

Budu na primě .(13.1.2015)

• SOLOM.

Je pravdou, že tento pořad (rubrika) je přehlídkou lidského nevkusu a Kraus je trapný až běda, ale zas na druhou stranu se tu občas objeví i několik srandovních videí. Hlavně tedy se zvířaty – takže já už kvůli nim ten odpad prostě nedám. Mnohdy ovšem s údivem nestačím zírat, jak jsou lidi schopní se ztrapnit v TV, jen kvůli tomu…“ Budu na Primě“.(28.1.2015)

• Khumbac

A šup ho tam - ODPAD !(5.1.2016)

• kratajirka

Není Kraus jako Kraus. Tohle je moderátorskej dement!!!(29.8.2015)

• otík

"Budeme na Priměěěěěě" - tak to mě bude ještě chvíli strašit ve snech. Prima si vymyslela své Neváhej a toč a dopadlo to podle očekávání - tragicky. Hnus.(29.7.2016)

• tuntavala

Lidska stupidita.(21.6.2015)

• LiborGondek

Když se náhodou natrefí na díl, kde není Tomáš Kraus, dívat se na to dá...(10.4.2016)

• L_Johnny

Ten "moderátor", brr, úplně mě ztřeplo. Radši každý den poslouchat Jolandu a její skvělou věštírnu, či co to je.(2.3.2015)

• LadyPupu

Další důvod, proč jsem začala ignorovat tento televizní kanál...(13.12.2015)

• xrubesd

Jeden z nejhorších formátů, jaký za poslední roky nejen Prima vymyslela. K objevení youtube jim samozřejmě gratuluji, ale zaplácat tím díru v jejich "zpravodajské hodince" muselo napadnout pořádného vola. Předpokládám, že na obrazovkách se to drží jen proto, že lidi, dívající se na Primu, jsou moc líní na přepnout na 15 minut na jiný program mezi zprávami a debilním seriálem. Protože nevěřím, že by se na to větší množství lidí dívalo se zájmem.(16.5.2014)

• korndaddy

...a nápady docházejí.(11.3.2014)